سیاسی

حتما به دادستانی گزارش کنید/ شهرداری به فکر برف سال آینده باشد!

به گزارش شورا‌آنلاین، اقبال شاکری در پاسخ به اظهارات معاون حمل ونقل شهردار تهران درباره طرح ترافیک جدید شهرداری و شائبه درباره طرح ترافیک قدیمی و ارائه کارت های طرح ترافیک رایگان گفت: این موضوعات را به دادستانی معرفی کنید فرافکنی نکنید.
 

وی اظهار داشت: اثبات ادعا برعهده مدعی است اگر معاون حمل ونقل شهردار تهران ادعا کرده که در دوره ما چندین کارت شناور ۵ میلیون تومانی به این وآن اهدا شده لطفا، این وآن را به مقام دادستانی اعلام کنید که احراز هویت شوند وما که اطلاعی از این, این وآن ها نداریم با آنها آشنا شویم…اگر آقای پور سید آقایی ادعایی دارند مطابق اظهارات پیشین دادستان تهران آن را به اطلاع مقام قضایی ونهادهای ذی ربط برسانند چرا که در غیر این صورت برداشت ما وعموم جامعه فرافکنی و فرار به جلو در مواجهه با پاسخگویی برابر مردم است.
 

وی درادامه خطاب به مدیران شهرداری واعضای شورای شهر پنجم گفت: نکته دومی که بهتر است مدیران شهرداری واعضای شورای پنجم بدان واقف باشند مرور کارنامه شهرداری و شورای پیشین است.
 

این عضو شورای چهارم گفت: بد نیست سری به خطوط مترو بزنید و یکی یکی خط ها را بشمارید که ببینید ۷ خط در تهران راه اندازی شد، بهتر است در خیابان های شلوغ تهران استفاده میلیونی مردم از بی آر تی های تند رویی که منجر به کاهش اتلاف وقت مردم در ترافیک شده را مورد بازنگری قرار دهید، خوب است به افزایش تعداد واگن ها وخطوط مترو هم توجهی کنید و بنا برمشاهدات خود در شش ماه آینده که یک سال کاری را پشت سر گذاشته اید حداقل یک ایستگاه بی آرتی یا چهار واگن به متروی تهران در جهت سهولت رفت وآمدهای شهری بیافزایید!! وی ادامه داد: آن زمان است که مردم می گویند این آقایان آدرس غلط نمی دهند در غیر این صورت همه شبهه افکنی ها سرپوشی برای عملکرد ضعیف وآدرس غلط دادن برای فرار از واقعیتی است که درآن گیر افتاده اید.
 

شاکری در پایان شهرداری را به چاره اندیشی برای برف سال آینده فرا خواند و ادامه داد: درباره بارش برف برای سال های آتی که آرزوی مردم شریف ایران و پایتخت نشینان است هم توصیه می کنم به فکر خیابان ها و اتوبان ها و فرودگاه ها باشید که مبادا مردم همانند روزهای گذشته در شهر قفل شده ده ها چالش را پشت سر گذاشتند باز هم شاهد ناکارآمدی در مواجهه با بارش برف باشند.
منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن