شورای شهر

دلایل علنی برگزار شدن جلسات شورای شهر مشخص شد

به گزارش شورا‌آنلاین، علی اعطا در نشست خبری که ظهر امروز برگزار شد گفت: بعد از اعلام رسمی نتایج انتخابات منتخبین شورا بیش از ۳۰ جلسه برگزار کرده اند.

وی افزود: جلسات اعضا به منظور هماهنگی های بیشتر انجام شد و کمیسیون های موقت نیز کار خود را آغاز کردند. ماموریت اصلی کمیسیون ها بررسی وضعیت موجود بود و اعضای ۶ کمیسیون بررسی کلی بر وضعیت شهرداری داشتند.

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به همکاری مدیران شهردار با منتخابان شورای پنجم اظهارکرد: در جلساتی که با مدیران محمد باقر قالیباف داشتیم، آنها اطلاعات خوبی را در رابطه با وضعیت کنونی شهر در اختیار ما قرار دادند.

اعطا ادامه داد: جلسه ای را نیز با ۳۰ نماینده مردم تهران در مجلس داشتیم و تلاش ما این بود که نمایندگان مجلس را همراه اعضای شورا بدانیم.

وی با اشاره به باقی مانده لایحه درآمدهای پایدار شهرداری و لایحه یکپارچه سازی شهری تصریح کرد: دو لایحه مهم در مجلس شورای اسلامی باقی مانده که در تلاش برای تصویب آنها هستیم.

سخنگوی شورای شهر تهران در خصوص تصمیم گیری برای علنی برگزار شدن جلسات شورای شهر گفت: بر اساس قانون، نمی توانستیم جلسات غیر علنی را در شورای شهر برگزار کنیم و اگر قرار باشد که جلسه ای غیر علنی برگزار شود باید این موضوع به رای گذاشته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن