شورای شهر

شورای پنجم چرا بعد از ۷ جلسه به “هالی‌دی” رفت؟

به گزارش شورا‌آنلاین، زهرا نژادبهرام با اشاره به درخواست اعضای شورای شهر تهران،ری و تجریش برای تعطیلی یک هفته‌ای شورا (تعطیلات تابستانی) اظهار کرد: چندی پیش اعضای درخواستی را در این زمینه مطرح کردند و در جلسه روز گذشته این موضوع مطرح و تصمیم گیری شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نبود با توجه به آغاز رسمی شورای پنجم تعطیلی شورا در این مدت انجام نمی‌شد، افزود: اعضای شورا پس از مشخص شدن آرای انتخاباتشان به صورت غیررسمی جلسات شورا را شروع کردند و در آن زمان حدود ۳۰ جلسه برگزار کردند ضمن اینکه جلسات کمیسیون‌ها نیز در کنار آن برگزار شد.

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: با توجه به درخواست اعضا، دو جلسه  علنی شورا تعطیل شده اما جلسات کمیسیون‌ها، بازدیدها و … در همان زمان تعطیلی برگزار خواهد شد.

نژادبهرام همچنین به تعیین دستور جلسات شورای شهر تهران اشاره کرد و گفت: طی ۷ جلسه گذشته انتخاب نمایندگان شوراها در سازمان‌ها و دستگاه‌ها در دستور کار قرار گرفته است که این موضع از جهات مختلفی اهمیت داشته است.

وی افزود: با تعیین بیش از ۴۰ ‌نماینده از شورای شهر در سازمان‌ها و دستگاه‌ها، شرایط کاری در این مجموعه تسهیل شده و در واقع به ادامه کار خود ادامه می‌دهند ضمن اینکه با پایان یافتن تعیین نماینده‌ها شورا در سازمان‌ها دستورات جلسات شورا در آینده تغییر پیدا خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن