اجتماعی و فرهنگی

ساماندهی ۱۰ هزار معتاد متجاهر

به گزارش شورا‌آنلاین،سردار مویدی، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در نشستی که به ریاست نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور و با حضور استاندار تهران و جمعی از معاونان،رییس سازمان بهزیستی،امام جمعه،فرماندار ،نماینده شهرستان در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستان ملارد برگزار شد گفت: شاید برای اولین بار است که حاکمیت یک بسیج همگانی را در بحث آسیب های اجتماعی به ویژه در موضوع اعتیاد در خود و هم در بدنه ی جامعه ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: رویکرد اجتماعی شدن در کنترل آسیب های اجتماهی بحثی است که از سوی سازمان ملل مورد تاکید قرار گرفت و بر همکاری شهروندان و اجتماعی کردن موضوع مواجهه با آسیب ها تاکید دارد.

مویدی تاکید کرد: شخص رییس محترم جمهوری به عنوان رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر در این موضوع با عزم بسیار موثری کار را دنبال کرده است و امروز خوشبختانه مبارزه با اعتیاد با درگیر کردن بدنه ی جامعه به شرایط قابل قبولی رسیده است.

قائم مقام دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر با تقدیر از عملکرد استاندار تهران و معاونت عمرانی استانداری تهران در کنترل و ساماندهی وضعیت باغستان و گورخواب ها گفت: اقدامات فرمانداری و همکاری نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها مصداق بارزی از تحقق شعار اقدام و عمل در سال ۹۵ است.

وی با بیان اینکه چهار سال پیش فقط ظرفیت نگهداری و ساماندهی ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر معتاد متجاهر را داشتیم تصریح کرد:با حمایت ستاد، توجه استاندار و اعضای شورای هماهنگی استان امروز می‌توانیم ۱۰ هزار معتاد متجاهر را ساماندهی کنیم.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مویدی در پایان تاکید کرد: توانستیم در راستای منویات مقام معظم رهبری، سیاست های دولت و ستاد مبارزه با مواد مخدر که ریاست آن با آقای رییس جمهور است یک اقدام قابل توجه در کشور انجام دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن