شورای شهر

پیشنهاد طلایی برای حل معضل آسیبهای اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  مرتضی طلایی با تاکید بر اینکه کاهش آسیب های اجتماعی در پایتخت نیازمند اقدامات بین بخشی است، خاطرنشان کرد: به دلیل توجه ویژه ای که آسیب های اجتماعی می طلبد و اینکه نیاز به هماهنگی در سازمان های مختلف دارد، باید برای بهبود وضعیت فعلی آسیب های اجتماعی در شهر، میان دستگاه های گوناگون هماهنگی و همکاری مشترک به وجود آید.

وی به اهمیت اجرای مدیریت یکپارچه شهری در شهر تهران به عنوان یک ضرورت اساسی برای ورود به حوزه های مختلف به ویژه در حوزه آسیب اجتماعی تاکید کرد و ادامه داد: نبود مدیریت یکپارچه در حل معضل آسیب های اجتماعی، همیشه غالب بر اقداماتی است که صورت می گیرد و همین امر سبب می شود تا این معضل در برابر اقدامات صورت گرفته کاهش پیدا نکند و همچنان روند رو به رشد خود را طی کند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران به اقدامات شهرداری برای کاهش و رفع معضل آسیب های اجتماعی در شهر اشاره کرد و افزود: اگرچه اقدامات شهرداری به نوبه خود قابل تحسین است اما کماکان تهران از وجود آسیب های اجتماعی رنج می برد.

طلایی اضافه کرد: حل این معضل در گرو مدیریت یکپارچه ای است که دستگاه ها را در کنار هم قرار دهد به طوری که همه آنها از ظرفیت های شان به خوبی برای مدیریت آسیب های اجتماعی استفاده کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن