شورای شهر

جزئیات مجوز هزینه ۵ میلیاردی شهرداری در کربلا

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مجتبی شاکری گفت: همانند سال های گذشته در سال جاری نیز اعتباری ویژه برای خدمات دهی شهرداری تهران در ایام اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بر اساس یک فوریت به تصویب رسیده در شورای شهر تهران، شهرداری مجاز خواهد بود تا سقف ۵ میلیارد تومان برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی هزینه کند.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نظارت اعضای شورا بر عملکرد شهرداری در ایام اربعین اظهارکرد: هر یک از اعضای شورا مجاز خواهند بود با تکیه بر نقش نظارتی خود، موضوع نظارت بر عملکرد شهرداری در مراسم اربعین را در دستور کار قرار دهند اما به طور مشخص ۲ عضو شورا برای این کار انتخاب شده اند.

شاکری ادامه داد: رحمت الله حافظی و محسن پیر هادی دو عضوی هستند که مقرر شده به عنوان ناظر، عملکرد شهرداری تهران در ایام اربعین حسینی را تحت نظارت قرار دهند.

وی از انتقال تجهیزات دپو شده شهرداری تهران در مرزهای کشور به سمت کشور عراق خبرداد و خاطرنشان کرد: به این خاطر که برای نقل و انتقال تجهیزات شهرداری به شهرهای مرزی باید مبالغ زیادی هزینه شود، تصمیم گرفته شد این تجهیزات در نقاط مرزی دپو شوند.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: انتقال اقلامی که جنبه سرمایه ای دارند به تهران برای شهرداری مقرون به صرفه نبود و به همین خاطر این اقلام منتقل نشده اند.

شاکری در خصوص مسئولیت های واگذار شده به معاونت های شهرداری برای برپایی مراسم اربعین حسینی اذعان کرد: امسال نیز همانند سال گذشته مسئولیت اصلی برعهده معاونت خدمات شهری شهرداری تهران خواهد بود و سایر معاونت ها تحت نظارت معاونت خدمات شهری به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن