قول رئیس اتحادیه جهانی کشتی به ایرانی‌ها

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پس از طرح شکایت ایران به دلیل ناداوری در دیدار سعید عبدولی و حریف کره ای در رقابت های کشتی فرنگی بازی های آسیایی اینچئون، رئیس اتحادیه جهانی کشتی بر مبارزه جوانمردانه تأکید کرد.

اتحادیه جهانی کشتی در صفحه اجتماعی خود در خبری اعلام کرده است که فیلم دیدار عبدولی و حریف کره ای توسط یک هیأت داوری مستقل بازبینی خواهد شد. در این خبر آمده است که داوری این مسابقه سخت بود و به دنبال آن سئوالات بسیاری به وجود آمد و در حال حاضر مورد اعتراض رسمی فدراسیون کشتی ایران قرار گرفته است.

نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی در این باره اظهار داشت: ما فدراسیون های ملی را تشویق می کنیم در زمانی که از مواردی ناراضی هستند با اتحادیه جهانی کشتی تماس بگیرند. این دیدار(سعید عبدولی با حریف کره ای در بازی های آسیایی) مورد خاصی است که تحت بررسی است و من اطمینان می دهم که کمیسیون داوری ما به طور مستقل و عادلانه درباره آن تصمیم گیری و اعلام نظر خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: ما به مبارزه جوانمردانه و گرفتن تصمیم های درست متعهد هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، مبارزه سعید عبدولی و کشتی گیر کره ای در مسابقات کشتی هفدهمین دوره بازیهای آسیایی در شرایطی برگزار شد که عبدولی چندین بار فن فیتو را روی حریف اجرا کرد و در نهایت وی را با ضربه فنی شکست داد اما در پایان داوران با بازبینی فیلم امتیازات کشتی گیر ایران را ندادند و در مقابل امتیازات ناحقی به کشتی گیر کره ای دادند تا نماینده ایران را بازنده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا