اجتماعی و فرهنگی

بررسی روند اقدامات نوسازی بافت های فرسوده با حضور عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران

اقدامات نوسازی بافت های فرسوده و راهکارهای تسریع روند اجرایی برنامه های نوسازی با حضور زهرا نژاد بهرام مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، در جلسه ای که با حضور زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، گزارش عملکرد اقدامات صورت گرفته در موضوعات مختلف حوزه نوسازی ارائه شد و مورد بررسی قرار گرفت.

مباحث مالیاتی، تعیین تکلیف املاک واگذار شده به بانک شهر، اصلاح ضریب تعدیل حق الزحمه پیمانکاران، راه اندازی پاتوق محله در محله مینابی در منطقه ۱۵، تخصیص بودجه دولت در حوزه نوسازی، پیگیری موافقت نامه های مربوط به اقدام مشترک دولت و شهرداری در ۱۸ محله، مدیریت استارت آپ ها و چگونگی همکاری با شرکت های دانش بنیان در بازآفرینی بافت های فرسوده و ناکارآمد، مسابقه بازآفرینی محور شهری و طراحی فضای فوقانی تونل راه آهن تهران- تبریز، تدوین طرح پژوهشی محله هرندی و … از جمله مهمترین موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد و مورد تبادل نظر قرار گرفت.

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران نیز در این جلسه رهنمود ها و نکات لازم را به منظور پیشبرد هر چه سریعتر امور و تحقق مأموریت های نوسازی متذکر شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن