شورای شهر

امانی:اعضای شورا در جریان تغییرات شهرداری بودند/قناعتی:دو ساعت بعد از معارفه دعوت نامه فرستادند!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین در حالیکه معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورا شهرداری تهران مدعی شده بود اعضای شورای شهر تهران در جریان تغییرات شهرداری بوده اند، عضو شورای شهر تهران ادعایی را مطرح کرد که ناقض صحبت امانی بود.

 

ناصر امانی با اعلام اینکه صبح امروز با حضور شهردار تهران ، مدیران شهری، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در ساعت ۱۰ صبح برنامه معارفه به انجام می رسد، تاکید کرد: پیش از این ،تغییرات پیش رو به اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران اطلاع رسانی شده است.

 

ابوالفضل قناعتی عضو شورای شهر تهران در این خصوص گفت: بنده هیچ اطلاعی از قبل نداشتم و دیروز یک پیامکی برای من آمد که قرار است یک تودیع معارفه ای انجام شود و از آن جالب تر اینکه امروز ساعت ۹ این جلسه برگزار شده است و ساعت یازده یک نامه ای آوردند که جلسه تودیع معارفه قرار است برگزار شود!

 

وی ادامه داد:این خیلی بد است که یک عضو شورای شهر اینگونه خبرها را از رسانه ها بخواند که قرار است در شهرداری چه نفراتی تغییر کنند. بهتر بود که از قبل حداقل یک مشورتی با اعضای شورا صورت می گرفت و بعد شهردار هرکاری می خواست، انجام می داد!

 

قناعتی در خصوص کیفیت تغییرات صورت گرفته و مخالف یا موافق بودنش گفت:این حق شهردار است که بخواهد این جابه جایی هار ا انجام دهد و کسی هم نمی تواند مانع این کار شود اما خب به نظر من این تغییرات خوب نبود چرا که واقعا آقای عبدالهی و تشکری هاشمی در حوزه های خودشان خیلی خوب بودند و حیف بود که بخواهیم جای آنها را عوض کنیم.

 

وی افزود:به نظر من در حق آنها و جایگاهی که الان این دو نفر هستند دارد ظلم می شود چرا که آنها تجربه شان یک چیز دیگر است و باید در یک جای دیگری که هیچ ربطی به تخصص آنها ندارد کار کنند. به نظر من این افراد غیر مرتبط نباید در این جایگاه ها قرار می گرفتند.

 

وی ادامه داد:یکی از کارهای شورای شهر مشورت دادن به شهردار است و بهتر بود که این کار صورت می گرفت.البته این را هم باید بگویم که ما هیچ گونه حقی را برای خودمان قائل نیستیم که به شهردار بگوییم که چه کسی را انتخاب کن یا نکن. چراکه این یک کار اجرایی است و حق طبیعی آقای قالیباف اما اگر از ما هم نظر می گرفتند خیلی بهتر بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا