اجتماعی و فرهنگی

فعالیت خط یک مترو افزایش می یابد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  دکتر محمد احمدی بافنده با اشاره به مجاورت محل برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با دو ایستگاه مترو مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی گفت: مترو تهران همانند سال های گذشته تسهیلاتی را برای تردد بهتر بازدید کنندگان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) در نظر گرفته است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه خط یک بیشترین سهم را در جابجایی بازدیدکنندگان برعهده خواهد داشت، افزود: در این راستا تغییراتی در برنامه حرکت قطارهای خط یک مترو صورت می‌گیرد تا امکان دسترسی شهروندان به بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را تسهیل کند.

وی بیان اینکه نیم ساعت به سرویس‌رسانی شبانه قطارهای خط یک اضافه شده است، گفت: این روال از ۲۴ خرداد تا هشت تیرماه ادامه دارد و بازدیدکنندگان نمایشگاه می‌توانند تا ساعت ۲۳ از آخرین قطارهایی که از دو ایستگاه یادشده عبور می‌کنند به مقصد خود حرکت کنند.

احمدی بافنده تصریح کرد: تردد مسافران در تمام ایستگاه‌ها به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود و در صورت نیاز قطارهای فوق‌العاده نیز اعزام خواهند شد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از ٢۴ خرداد ماه تا ٨ تیر ماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١۶ روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ١٨ الی ٢٣:٣٠ برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن