اجتماعی و فرهنگی

فردا، راه‌اندازی قطار قم و مشهد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  به نقل از روابط عمومی شرکت قطارهای فدک، اولین قطارهای پنج ستاره، ویژه‌ مجاوران و مسافران مرقد مطهر امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) از قم به مشهد و بالعکس با هدف ارائه‌ خدمات ویژه به زائران این شهرهای مقدس راه‌اندازی می‌شود.

قطار فدک اولین قطار با خدمات پنج ستاره در این مسیر است که همه روزه ساعت ۱۶:۴۰ از قم به سمت مشهد حرکت کرده و ساعت مراجعت از مشهد ۱۶:۳۶ است.

این قطارها جمعاً با ۱۶سالن و با ظرفیت کل ۶۴۰ نفر از روز دوشنبه سوم آبان ماه ۱۳۹۵ در مسیر قم – مشهد و بالعکس به‌صورت همه روزه حرکت خود را آغاز می‌کند.

طبق اعلام فدک به مناسبت افتتاح این قطار تا تاریخ ۲۵/۰۸/۹۵، بلیت این قطار با تخفیف ویژه به قیمت تهران- مشهد به مسافران عرضه می‌شود و در واقع هزینه‌ قم-تهران و بالعکس در این مسیر محاسبه نمی‌شود.

مسافران و زائران ‌برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بهای بلیت، تخفیفات، نحوه‌‌ خرید بلیت و طرح‌های مربوط به سفرهای گروهی می‌توانند علاوه بر مراجعه به پایگاه اینترنتی فدک به نشانی www.fadaktrains.ir، با سامانه‌‌ ‌ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن‌های ۴۳۶۲۴-۰۲۱ تماس بگیرند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن