شورای شهر

گلایه عضو شورا از مردم تهران/به هرکسی رای ندهید!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین واکنش ها به ادعای مطرح شده از سوی محمدباقر قالیباف همچنان ادامه دارد و اظهارنظرهای مختلفی در خصوص باج خواهی برخی اعضای شورای شهر مطرح می شود. ابوالفضل قناعتی عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در این خصوص به خبرنگار شوراآنلاین گفت:به نظر من الان زمان مطرح کردن این ادعا و جای این صحبت ها نبود. متاسفانه صحبت های عنوان شده اثر منفی زیادی داشت و باعث شد تا ذهن مردم نسبت به شوراها عوض شود.

 

وی افزود: آقای قالیباف چرا در طول این مدت سکوت کردند و حرفی از باج خواهی نزدند؟ ایشان اگر چیزی می دانستند باید همان موقع می گفتند. معتقدم که این صحبت ها فقط شورا ها را به حاشیه می برد و هیچ فایده ی دیگری ندارد.

 

قناعتی همچنین در واکنش به حادثه دلخراش پارک کوهسار که منجر به فوت دختر ۵ ساله ای شد، اظهار داشت:واقعا نگران کننده و تعجب آور است که محلی مثل پارک که یک کودک باید از آن لذت ببرد به محل قتل او تبدیل می شود! اینچنین اتفاقاتی اصلا قابل پذیرش نیست و باید باید برای این موضوع یک فکر اساسی کرد. اگر این موضوع را پیگیری نکنیم شاید فاطمه های دیگر به جای اینکه از بازی کردن در پارک لذت ببرند به کام مرگ کشیده شوند و جان خودشان را از دست بدهند.

 

وی افزود: صد درصد ما پیگیر این مساله هستیم و به خانواده فاطمه قول می دهیم که این مساله را پشت گوش نیندازیم و این پرونده را به سرانجام برسانیم.

 

ابوالفضل قناعتی در خصوص اینکه آیا این مساله هم مانند خیلی از مسائل پس از سر و صداهای اولیه به دست فراموشی سپرده می شود یا خیر گفت:من هم این موضوع را قبول دارم که بعضی ها موج سواری می کنند! بعضی از اعضای شورا باید به جای اینکه شعار بدهند واقعا دست به کار شوند. خیلی از مسائل بوده که بازهم تاکید می کنم بعضی از اعضا نه همه فقط اول کار آمده اند یک صحبتی کرده اند و بعدش دیگر هیچ خبری از آنها نشده است.

 

وی ادامه داد:من فکر می کنم که مردم هم از این موضوع خسته شده اند و دچار شعار زدگی و سیاست زدگی شده اند.

 

قناعتی خاطرنشان کرد:ببینید در همین جلسه شورا چرا باید نطق سیاسی خوانده شود و از آن طرف چرا باید پاسخ داده شود؟ ما آمده ایم تا مسائل شهر ته ان را حل کنیم نه چیز دیگری. البته من یک گلایه هم از مردم دوست داشتنی تهران دارم.اینکه آنها باید افرادی را انتخاب کنند که واقعا به حوزه شهری تسلط کافی را داشته باشند تا بتوانتد برای تهران تدابیر خوبی بیندیشند و هرکسی نباید به شورا راه پیدا کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا