اجتماعی و فرهنگی

ماموریت حمل و نقل تا رضایت کامل شهروندان ادامه خواهد داشت

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با بیان اینکه با اختصاص اعتبارات، مأموریت حمل و نقل و پروژه‌های بزرگ شهرداری با قوت اجرایی خواهد شد، گفت: این روند تا زمانی که رضایت شهروندان فراهم شود، تداوم خواهد یافت.
به گزارش شوراآنلاین، مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری با بیان اینکه یکی از افتخارات ارزشمند این دوره از مدیریت شهری که با ارقام قابل اثبات است، میزان تحقق بودجه سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ و پیشنهاد بودجه برای سال ۱۴۰۳ است، اظهار کرد: ما پیشنهاد بودجه تمام کلانشهرها را مطالعه کردیم و تهران پرچم‌دار افزایش و رشد بودجه در کل کشور است.
وی ادامه داد: بودجه سال ۱۴۰۲ به میزان ۷۶ همت بود که با یک کار تیمی منسجم در پایان دی ماه از این رقم عبور کردیم و بودجه محقق و در نهایت متمم ۱۰۴ هزار میلیارد تومانی بودجه مصوب شد.
باقری با اعلام اینکه پیشنهاد شهرداری برای سال آینده ۱۷۰ همت با ۱۲۳ درصد رشد بود که نهایتاً در شورا ۱۵۱ همت مصوب شد، خاطرنشان کرد: همین میزان رشد نیز بین تمام کلانشهرها بی‌نظیر است و نشان می‌دهد که افق روشنی برای ادامه فعالیت و بهره‌برداری از پروژه‌هایی که شرایط را برای زندگی مردم تسهیل می‌کند، فراهم خواهد کرد.
معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با بیان اینکه با اختصاص اعتبارات، مأموریت حمل و نقل و پروژه‌های بزرگ شهرداری با قوت اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: این روند تا زمانی که رضایت شهروندان فراهم شود، تداوم خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا