شورای شهرصفحه اصلی

چمران: دروازه قرآن در تهران ساخته می شود

رئیس شورای شهر تهران از ساخت دروازه قرآن در تهران خبر داد و گفت: قرار است امروز طرح ۲ فوریتی این کار مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش شوراآنلاین، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام محرم، گفت:قرار است امروز باقری معاون منابع انسانی شهرداری تهران گزارشی ارائه کند تا به حال ایشان گزارشی ارایه نکرده بودند.

رئیس شورای شهر تهران به بررسی طرح دو فوریتی برای ساخت دروازه قرآن در شهر تهران اشاره کرد و گفت:  ما در تهران دروازه قرآن نداریم و قرار است دروازه‌هایی برای شهر تهران ساخته شود که یکی از آنها را شهرداری تهران به نام قرآن مجید اختصاص می دهد و این کار  در راستای اعتراض به قرآن سوزی‌ها و  هتک حرمتی که نسبت به قرآن در برخی از کشورها صورت گرفته، انجام می شود.

چمران گفت: همچنین در ادامه جلسه  بررسی باغات در دستور کار قرار دارد.
وی در خصوص ساخت خانه‌های بلند مرتبه در کوچه‌های ۸ متری، گفت: چنین چیزی وجود ندارد کارها بر اساس ضوابط شهرسازی انجام می‌شود و ما فقط در بافت فرسوده اجازه یک طبقه اضافه را به عنوان تشویق می دهیم؛ آن هم در معابری که عرضشان اجازه این کار را دهد البته این موضوعات به نفع خود مردم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا