مدیریت شهری

اجرای عملیات کفپوش بتنی در ایستگاه های BRT منطقه ۶

به گزارش شوراآنلاین، شاید از حرکت اولین اتوبوس تندرو در خیابان های تهران زیاد نگذشته باشد، ولی سرعت خدمت رسانی اتوبوس ها، آنها را خیلی سریع در اولویت حمل نقل عمومی درون شهری شهروندان تهرانی قرار داد، در بخش مرکزی شهر به دلیل میزان بالای تردد در آن، ایستگاه ها تندرو با مشکل جمع شدگی یا چین خوردگی آسفالت مواجه بودند.

علیرضا صادقی بخش معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه ۶ تهران از اقدام جدید منطقه برای رفع همیشگی معضل جمع شدگی آسفالت خطوط بی آرتی بخش مرکزی شهر گفت و اظهار کرد: عملیات کفپوش بتنی در ایستگاه BRT دکتر قریب به اتمام رسیده است و اجرای کفپوش در چهار ایستگاه دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

صادقی بخش ادامه داد : عملیات کفپوش بتنی ایستگاه بی ار تی دکتر قریب واقع در خیابان آزادی به مساحت ۱۶۰مترمربع اجرایی شده است .

معاون حمل و نقل و ترافیک این منطقه در تشریح جزئیات افزود: دتایل اجرایی تخریب به ضخامت  ۲۵ سانتی متر بوده که حدود ۱۵ سانتی متر بتن بر روی آن اجرایی شده است که قطعا در حل همیشگی معضل چین خوردگی آسفالت ایستگاه های بی ار تی و تامین ایمنی شهروندان تاثیرگذار خواهد بود.

به گفته صادقی بخش؛ در منطقه شش ۳۶ ایستگاه بی آر تی وجود دارد که با توجه به میزان ترددهای زیاد شهروندان در این بخش از شهر به دلیل مرکزیت منطقه، سطح آسفالت در این ایستگاه ها دچار چین خوردگی بیشتری نسبت به سایر ایستگاه ها می شود و این علمیات به‌منظور جلوگیری از ایجاد وقفه در جابجایی شهروندان، تأمین ایمنی و بهسازی این ایستگاه‌ها در دستور کار قرار گرفت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا