شورای شهر

همزمان با سه‌شنبه‌های پاسخ‌گویی؛ دومین برنامه ملاقات کارکنان شهرداری تهران برگزار شد

صبح امروز اداره کل سرمایه انسانی شهرداری تهران به‌منظور رسیدگی به درخواست‌های کارکنان گرامی و رفع مشکلات ایشان، میزبان جمعی از همکاران متقاضی بود.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل سرمایه انسانی شهرداری تهران، همزمان با سه‌شنبه‌های پاسخ‌گویی دومین برنامه ملاقات کارکنان در سالن جلسات باقرالعلوم (ع) برگزار شد و اکبر مردانی مدیرکل سرمایه انسانی به همراه جمعی از معاونین و مدیران، با هدف تکریم، تسهیل و تسریع در امور همکاران گرامی و رسیدگی به درخواست‌ها و رفع مشکلات ایشان در حوزه سرمایه انسانی، به بررسی موارد مطروحه از سوی مراجعین پرداخت.

در این برنامه که با استقبال همکاران مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه همراه بود، مدیرکل سرمایه انسانی ضمن استماع مشکلات و دغدغه همکاران محترم، با ارایه رهنمودها و دستورات لازم در چهارچوب ضوابط و قوانین، پیگیری فوری درخواست حاضرین را به معاونین خود واگذار کرد.

گفتنی است؛ همکاران محترم می‌توانند برای ثبت درخواست خود به سامانه ملاقات مردمی در پرتال اینترانتی شهرداری تهران، اداره کل سرمایه انسانی و یا مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران مراجعه و با نام کاربری خود وارد سامانه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند تا بر اساس نوبت به درخواست ایشان رسیدگی شود.

شایان ذکر است پس از ثبت درخواست از سوی کارکنان، موارد مطروحه از سوی کارشناسان بررسی و راهنمایی‌های لازم انجام و در صورت نیاز به ملاقات با مدیرکل اقدام لازم صورت می‌پذیرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن