شورای شهرصفحه اصلی

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران: نباید اقدامات شهرداری تهران در بارش‌های اخیر نادیده گرفته شود/ وجود برخی ایرادات به معنای غافلگیری شهرداری تهران در برف قبلی نیست

به گزارش شوراآنلاین، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهرتهران صبح امروز و در جریان یکصد و بیست و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تشکر از شرکت پرشور مردم در این مراسم راهپیمایی اظهار کرد: مجموعه های فرهنگی شهرداری تهران در مدت اخیر در زمینه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت های خوبی داشتند و برج میلاد نیز در زمینه جشنواره فیلم فجر عملکرد خوبی داشت.

وی افزود: سازمان زیباسازی در شب ۲۲ بهمن و در راهپیمایی نیز عملکرد خوبی داشت که جای تقدیر و تشکر دارد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران همچنین با اشاره به برف‌روبی چند روز اخیر توسط شهرداری تهران  گفت: در این زمینه سال گذشته و امسال از نزدیک شاهد فعالیت شهرداری تهران بودم.

وی افزود: نکته حائز اهمیت این است که به عملکرد شهرداران مناطق و مدیران شهرداری تهران باید اعتماد کنیم البته این به معنی نقد نکردن نیست اما باید نقدها منصفانه باشد.

نادعلی ادامه داد: متاسفانه برخی اظهارات مطرح شده در مورد عملکرد شهرداری تهران در زمینه برف روبی غیر منصفانه و همراه با اطلاعات کم بوده است.

وی با اشاره به اینکه در روز پنجشنبه یکی از مناطق بیشتر از مناطق دیگر درگیر بارش و برف روبی بود گفت: باید از مدیران شهرداری تهران بخواهیم ارائه گزارش دهند تا بتوانیم عیوب و نواقص را برطرف کنیم.

وی افزود: روز پنجشنبه در یک روز سه بار شاهد بارش برف بودیم و حجم برف بیشتر از باقی روزها بود که در برخی از ساعات به دلیل شدت برودت هوا محلول شن و نمک با وجود شن پاشی های مکرر کارساز نبود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: باید با استفاده از فناوری نوین به دنبال رفع مشکلات در روزهای برفی باشیم؛ نکته حائز اهمیت این است که گفته می شود شهرداری تهران غافلگیر شده است که این موضوع درست نیست و نباید زحمت همکارانم به ویژه کارگران عزیز شهرداری در شهرداری تهران نادیده گرفته شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا