مدیریت شهری

سیاه‌پوش شدن قلب فرهنگی پایتخت همزمان با سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ تهران از فضاسازی محیط شهری به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، پاسداشت قیام خونین پانزدهم خرداد و شهادت امام‌جعفر صادق(ع)خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۶، فرزاد هنرور با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر پرچم‌های سیاه در معابر سطح منطقه نصب شده و حال و هوای فضای عمومی قلب پایتخت و مراکز عمومی متناسب با ایام ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، پاسداشت قیام خونین پانزدهم خرداد و شهادت امام‌جعفر صادق(ع) مناسب‌سازی شده است

هنرور با اشاره به نصب ۴۰ تخته اکران طرح‌های محیطی بر روی سازه‌های پرتابل سطح منطقه شش تهران، گفت: اکران بنر با داربست و اسپیس در تقاطع‌ها و میادین شاخص منطقه صورت گرفته است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۶ گفت: بیش از ۹۵۰۰ متر طول ریسه پارچه‌ای مشکی در معابر ، میادین ،ساختمان نوسازی ،اداره کل خدمات شهری ،مراکز دولتی، ساختمان ستادی منطقه ،نواحی ششگانه و …… نصب شد.

هنرور ادامه داد: همچنین بیش از ۱۳۵ تخته پرچم مشکی با مشارکت ستاد فاطمیه تهران بر روی میله پرچم‌های سطح منطقه به اهتزاز درآمد.

معاون خدمات شهری منطقه در ادامه از خاموش کردن ریسه‌های نوری در میادین اسدآبادی، فاطمی، خیابان انقلاب، آزادی و حضرت ولیعصر (عج) خبر داد.

هنرور گفت: برنامه‌های شهرداری منطقه برای بزرگداشت این ایام به دلیل شرایط کرونایی و جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، متمرکز بر فضاسازی محیط شهری و استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی تنظیم شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا