مدیریت شهری

اجرای ایده های خلاقانه و نو در طرح های خط کشی ویژه گذرگاه عابر پیاده در منطقه ۱۳

در راستای تحقق شعار « تهران ، شهری برای همه » و رویکرد « شهر انسان محور و دوستدار کودک » ، ایده های خلاقانه و نو در طرح های خط کشی ویژه گذرگاه عابر پیاده به همت معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه به اجرا رسید.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، استفاده از رنگ های متنوع و شاد همراه با طرح های خلاقانه و نو در خط کشی ویژه گذرگاه‌ عابران پیاده، ایده جدیدی است که توسط مهندس مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳ ارائه و پس از انجام مطالعات مورد نیاز توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۳ شهرداری تهران به مرحله اجرا رسید.

مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳ ، اجرای این طرح خلاق را زمینه ای برای ترویج آگاهی و آموزش کودکان، حرکت در مسیر شهر دوستدار کودک و ارتقا زیبایی بصری برشمرد و افزود : این طرح در بیش از ۳۰ محل در محدوده منطقه ۱۳ اجرا خواهد شد.

او با بیان اینکه تحقق شعار «تهران شهری برای همه» و رویکرد « شهر انسان محور و دوستدار کودک» هدف اصلی اجرای این ایده بوده است اضافه کرد : این نوع جدید از خط کشی در مقابل خط کشی های تک رنگ میتواند جذابیت و تاثیرات بسیار زیادی از نظر ایمنی ترافیک و کاهش تصادفات از نگاه شهروندان داشته باشد.

شهردار منطقه ۱۳ بیان کرد : این خط کشی ها در گام اول در مقابل مدارس محدوده منطقه ۱۳ اجرا میشود که کودکان درک کنند در شهری زندگی میکنند که نیازها و خواسته های آنها دغدغه متولیان و مدیران شهری میباشد و قطعا این خواسته کودکان شناسایی میشود و در جهت برآورده کردن نیازشان اقدامات لازم از سوی نهاد مدیریت شهری انجام می پذیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا