مدیریت شهری

با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران: تقدیرنامه “تلاش و تعهد در مسیر توسعه ” به شهردار منطقه ۱۴ اهدا شد

تقدیرنامه «تلاش برای تهران از منظر توسعه و خدمت به مردم» از سوی مجید فراهانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران به شهردار منطقه ۱۴ اهداء شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، مجید فراهانی؛ عضو و رئیس کمیسون بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جلسه پایش عملکرد منطقه۱۴ که با حضور شهردار منطقه و جمعی از مدیران ارشد ضمن رعایت شیوه نامه بهداشتی مقابله با کرونا برگزار شد، تلاش مدیران شهری این منطقه را در جهت خدمت به مردم مثبت و ارزشمند برشمرد.

فراهانی ابراز امیدواری کرد شهرداری منطقه۱۴ بتواند در ارزیابی های عملکرد پیش رو نیز جایگاه خوب خود را حفظ و همچنان در جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان گام بردارد.

این عضو شورا پس از پایش عملکرد منطقه۱۴که برمبنای رضایت شهروندان از شهرداری منطقه، رسیدگی به درخواست شهروندان، فرآیند های حوزه های مختلف شهری صورت گرفت، تقدیر نامه «تلاش برای تهران از منظر تلاش و تعهد در مسیر توسعه و خدمت به مردم» را به کامبیز مصطفی پور؛ شهردار منطقه اهدا کرد.

کامبیز مصطفی پور، شهردار منطقه ۱۴ نیز در این جلسه ضمن معرفی این منطقه شهید پرور، گفت: اولویت مدیریت شهری همواره بر رفع دغدغه های شهروندی بوده و اجرای پروژه های کوچک مقیاس در محله ها در افزایش
رضایتمندی شهروندان تاثیر بسزایی دارد.

حل شدن مشکل خیابان کرمان که سالها دغدغه مردم منطقه بود همچنین افتتاح باغ سلیمانیه، احداث خیابان الله اکبر، احیای آرامستان های تاریخی دولاب و تملک باغ رئیسی از جمله پروژه های شاخص انجام شده و در دست اجراست که مصطفی پوربه آن اشاره کرد.

گفتنی است، پس از این جلسه رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با همراهی شهردار منطقه ۱۴ و تعداد از مدیران ارشد از پروژه های مهم منطقه ۱۴ نظیر خیابان الله اکبر، باغ سلیمانیه، آرامستان های تاریخی دولاب، ایستگاه مترو بسیج- محلاتی، شهربازی بسیج بازدید کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن