ورزشی

موسوی مسافر سری آ ایتالیا می شود؟

احتمال حضور مدافع ملی پوش تیم والیبال سایپا در سری آ ایتالیا قوت گرفت.

شائبه‌های غیبت موسوی در اردوی نارنجی‌پوشان/ حضور سید در سری آ قطعی شد؟

به گزارش شوراآنلاین، سید محمد موسوی، مدافع ملی پوش تیم والیبال سایپا فصل گذشته برای نخستین بار با یک تیم خارجی قرارداد امضا کرد و با پیراهن تیم اولیشتن لهستان به میدان رفت. موسوی در پایان فصل توانست در جمع برترین های پلاس لیگا هم قرار بگیرد.

سید برای فصل جدید رقابت‌های والیبال با تیم سایپا به توافق رسید و در جمع نارنجی پوشان قرار گرفت. او که اخیراً به کرونا هم مبتلا شده بود با پیشنهاد مسئولان تیم والیبال پیاچنزا از سری آ ایتالیا روبرو شد. گفته می شود موسوی برای حضور در ادامه رقابت های دور رفت لیگ برتر باشگاه های کشور در اردوی نارنجی پوشان حضور ندارد.

غیبت موسوی در اردوی سایپایی ها شائبه های حضور او در سری آ را تقویت کرده است. پیش از این مصطفی کارخانه، سرمربی تیم والیبال سایپا درخصوص آخرین شرایط محمد موسوی برای جدایی از سایپا و حضور در سری آ گفته بود: موسوی نقش کلیدی در ترکیب تیم ما دارد و من هم اعتقاد زیادی به وی دارم، اما در مورد جدایی او و حضورش در سری آ من تمام موارد را به باشگاه واگذار کردم تا تکلیف او را مشخص کنند.

تیم والیبال پیاچنزا که پس از جایگزینی برناردی به جای گاردینی، بارانوویچ را برای حضور در پست پاسوری به خدمت گرفته بود، این‌بار نیز برای جذب ستاره ایرانی دست به کار شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن