مدیریت شهری

پیام تبریک شهردار منطقه ۶ به مناسبت روز کارمند

‍ بسمه تعالی

همکار و همراه گرانقدر
سلام علیکم

▫️«بدون تردید خدمت به مردم در هر لباس و هر شغلی از بزرگ‌ترین توفیقاتی است که خداوند متعال در اختیار بندگان خود قرار داده و برای آن اجری عظیم در نظر گرفته است.و هر صبح به امید روزی پرتلاش بر می خیزیم و گام در مسیر خدمت رسانی و تلاش می نهیم.

▫️خود خوب میدانیم که چه گره های بزرگی از مشکلات مردم با دست و قلم ما باز می شود.

▫️ ثانیه ها، دقیقه می شوند و دقیقه ها، ساعت. تا آن هنگام که صدای اذان ما را به خود می آورد. اصلا متوجه نمی شویم که چگونه گذشت. روز به نیمه رسیده و ما روز خود را با خدمت به خلق گذرانده ایم. این داستان هر روزه ی ماست .

▫️اما ، چهارم شهریورماه که به عنوان روز کارمند در تقویم رسمی کشور شناخته شده ، بهانه‌ای است تا ضمن قدردانی و تشکر از زحمات بی‌‌دریغ کارمندان ، یاد و خاطره شهدای عزیز کارمند و همه پیشکسوتان این عرصه را که برای خدمت به شهروندان و اعتلای جامعه اسلامیمان تلاش کرده اند را پاس بداریم .

▫️اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای معظم دولت و کارمند به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و نیز همکاران عزیزمان آقایان عبدالرضا داوودی و یعقوب اسدی که اخیرا از میان ما پرکشیدند ، روز کارمند را به شما همکاران خدوم و تلاشگر خود در شهرداری منطقه ۶ که با تلاشی خستگی‌ناپذیر برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان تهرانی و جلب رضای باری تعالی تلاش می کنید تبریک می‌گویم.

تورج فرهادی شهردار منطقه ۶

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا