مدیریت شهری

معاون شهردار منطقه ۴ خبر داد: روز شمار بهره برداری از بزرگترین رزمایش هفته دفاع مقدس در منطقه ۴تهران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ تهران با تشریح اقدامات صورت گرفته در احداث بزرگترین نمایشگاه هفته دفاع مقدس گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس از بزرگترین نمایشگاه و “رزم نمایش” دفاع مقدس در دانشگاه امام حسین(ع) رونمایی می شود.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “مهدی اناری” با اعلام این خبر و با اشاره به مراحل اجرایی تکمیل زیرساخت های رزم نمایش دفاع مقدس با عنوان “نقطه رهایی” گفت: همزمان با فرارسیدن چهل و یکمین سالروز دفاع مقدس و به منظور تداعی شدن روزهای جنگ تحمیلی برای جوانان و نوجوانان، جانمایی صحنه هایی از ساخت دیوار طهران قدیم، ساخت خرابه های سوریه قدیم و جدید با همکاری معاونت های اجتماعی و فرهنگی و خدمات شهری و سپاه حضرت محمد(ص) در نمایشگاه بزرگ دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفت.

اناری ادامه داد: بکارگیری۵۰ نیروی انسانی جهت تکمیل فضای سبز، رفت و روب، خط کشی معابر مانور، تامین ۳۲ چشمه سرویس بهداشتی، احداث معبر و نصب علایم ترافیکی و…. از جمله اقدامات صورت گرفته در این رزم نمایش است.

معاون شهردار منطقه ۴ گفت: نصب ۶ دستگاه کانکس، احداث سکوی انتظار، تبلیغات محیطی و نصب سازه های موقت تبلیغاتی، طراحی فضای نمایشگاه با پلاک، سربند، فانوس، نصب کتیبه و چفیه های شعارنویسی شده روزهای دفاع مقدس از دیگر اقدامات صورت گرفته در رزم نمایش دفاع مقدس در دانشگاه امام حسین(ع) است.

او خاطر نشان کرد: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ در دانشگاه امام حسین(ع) برگزار و ورود برای عموم آزاد است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن