شورای شهرصفحه اصلی

سخنگوی شورای شهر تهران: شهردار به معاونانش ادب بیاموزد!

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از شهردار تهران می‌خواهم تا به معاونینش ادب و مناسبات میان شورا و شهرداری را بیاموزد.

اعطا: شهردار به معاونانش ادب بیاموزد

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، علی اعطا، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پستی توئیتری نوشت: به عنوان عضو شورا و از حیث وظیفه نظارتى خود، در صحن شورا به یکى از معاونت‌هاى شهردارى تذکرى دادم.

‏گفتم در فلان قرارداد، فلان اشکال وجود دارد و تضییع بیت‌المال صورت گرفته است.

‏معاون مربوطه بلافاصله با یکى از خبرگزارى‌ها مصاحبه مى‌کند و مى‌گوید: اگر کسی بیت المال را تضییع کرده…حتما با او برخورد کنند تا “سیه روى شود هر که در او غش باشد!”

وارد محتواى تذکر نمى شوم. اما؛ از دکتر حناچى، شهردار متین و محترم تهران درخواست مى‌کنم به معاون خود، “ادب و آداب مناسبات شورا و شهردارى” بیاموزند.

این در حالی است که در جلسات قبلی شورای اسلامی شهر تهران علی اعطا تذکری را در صحن شورای اسلامی شهر تهران به اتفاق عجیب رخ داده در معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران اختصاص داد.

در آن تذکر اعطا عنوان کرد: در معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران قراردادی برای انجام مطالعات تغییر ساختار شهرداری در این معاونت با یک شرکت خصوصی منعقد شده‌است.

وی عنوان کرد: بررسی نشان می‌دهد اصلا از نتایج این تحقیق و مطالعه در تصمیم‌گیری های مربوط به تغییر ساختار استفاده نشده‌است و به این ترتیب شاهد تضییع بیت‌المال هستیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن