استانصفحه اصلی

نماینده کردستان در شورای عالی استان ها: مستندات انتخابات غیرقانونی هیأت رئیسه شورای عالی استان ها موجود است

نماینده مردم کردستان در شورای عالی استان‌ها گفت: در حال حاضر تمامی مستندات و شواهد نشان می‌دهد که انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها غیرقانونی برگزار شده است.

به گزارش شوراآنلاین،‌ یوسف اسدی نماینده مردم کردستان در شورای عالی استان‌ها درباره غیرقانونی بودن انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: دو ماه پیش انتخابات شورای عالی استان‌ها به صورت غیرقانونی و با عدم حضور ۳ عضو شورای عالی استان‌ها و حضور غیرقانونی یکی از اعضای شورای عالی برگزار شد.

وی ادامه داد: بعد از برگزاری این انتخابات مشخص شد که وزیر کشور نامه‌ای را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به شورای عالی استان‌ها ارسال کرده است و خواهان به تعویق افتادن انتخابات هیأت رئیسه شده ولی متأسفانه دبیرخانه شورای عالی استان‌ها به موقع اقدامات لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این خصوص انجام نداده بود.

اسدی بیان داشت: در حال حاضر تمامی مستندات و شواهد نشان می‌دهد که انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها غیرقانونی برگزار شده است و ما به دنبال اجرای قانون هستیم؛ چراکه نباید ننگ بی‌قانونی بر روی بزرگ‌ترین شورای کشور بماند.

نماینده مردم کردستان در شورای عالی استان‌ها درباره اظهار داشت: در حال حاضر هم وزارت کشور مصوبات شورای عالی استان‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به دلیل انتخابات غیرقانونی قبول نمی‌کند و درخواست ما این است که انتخابات مجددا برگزار شود و همه نمایندگان خواهان اجرای قانون در این رابطه هستند. نمی‌شود که هر کس هر کاری دوست داشته باشد انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا