اجتماعی و فرهنگی

لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران فردا به شورا ارائه می‌شود

قرار است فردا مظاهریان معاون برنامه ریزی و توسعه امور شوراها لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران را به شورای شهر تهران تقدیم کند.

به گزارش شوراآنلاین، هفته گذشته بود که بررسی لایحه متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران پس از برگزاری چندین جلسه به پایان رسید و به شهرداری تهران ابلاغ شد.

پس از آن شهردار تهران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درخصوص زمان ارائه بودجه سال ۹۹ به شورای شهر تهران اعلام کرد: منتظر بودیم تا متمم بودجه تصویب شود تا پس از آن بودجه سال ۹۹ را ارائه کنیم.

وی همچنین در پاسخ به سوالی درخصوص میزان رقم بودجه نیز گفت: هنوز رقم قطعی نشده است اما به طور قطع از مجموع بودجه ۹۸ و متمم آن کمتر نخواهد بود.

حالا مظاهریان معاون توسعه و برنامه ریزی امور شوراهای شهرداری تهران قرار است فردا در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بودجه مربوط به سال ۹۹ شهرداری تهران را به صحن شورا بیاورد.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در سال ۹۷ بودجه ۱۹ هزار میلیاردی را برای شهرداری تهران در سال ۹۸ به تصویب رساندند که در سه ماهه اخر سال شهرداری تهران متممی حدود ۵۷۰۰ میلیارد تومانی به صحن شورا آورد.

شورایی‌ها تنها ۵۳۰۰ میلیارد تومان از این بودجه را کافی و لازم دانسته و به این ترتیب بودجه شهرداری تهران به عددی حدود ۲۴ هزار میلیارد تومان رسید.

حال با توجه به اعلام شهرداری تهران پیش بینی می‌شود بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران عدد حدود ۲۴ تا ۲۵ هزار میلیارد تومان در لایحه در نظر گرفته شده باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن