شورای شهرصفحه اصلی

عملکرد شهرداری تهران در مراسم اربعین قابل تقدیر است

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: مراسم اربعین امسال علی رغم همه دشمنی ها و شیطنت ها به خوبی برگزار شد.

به گزارش شوراآنلاین، زهرا صدر اعظم نوری در نشست ارائه گزارش مراسم اربعین سال ۹۸ و تقدیر از فعالین این مراسم که صبح امروز در شهرداری تهران برگزار شد گفت: خیلی خرسندیم از اینکه فرصتی فراهم شد تا خدمت خادمان عزیزی که برای شهروندان تلاش می کنند (شهروندان ایرانی و تهرانی و هم شهروندان کشور عراق که عشق به اهل بیت دارند) باشیم، امیدوارم این تلاش های شما مورد قبول درگاه حق باشد.

نوری ادامه داد: اقدامات خوبی که در  شهرداری تهران صورت گرفته، توانمندی در نیروها و حوزه های مختلف ایجاد کرده و این توانمندی بر مسئولین کشور پوشیده نیست و لذا در مراسم های بزرگ سیاسی ، اجتماعی و مذهبی از این ظرفیت استفاده می شود که جای مباهات دارد و نشان از توانمندی و تجربه خوبی است که در شهرداری تهران در حوزه های مختلف وجود دارد.  ما باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم و باید تلاش کنیم خدمت رسانی در جهت رضای خدا و خرسندی شهروندان باشد.

صدراعظم نوری افزود: ما وظیفه خود دیدیم از زحمات همه عزیزانی که تلاش کردند و باعث سربلندی شهرداری شدند، تقدیر کنیم. مراسم اربعین امسال علی رغم همه دشمنی ها و شیطنت ها  به خوبی و با سلامت و کیفیت برگزار شد،  امیدواریم این مراسم هر ساله به همین نحو برگزار شود.

نوری در ادامه با ذکر نام حوزه های فعال در این مراسم گفت: حوزه مشاورین شهرداری تهران، معاونت خدمات شهریکه پایه و اساس این اقدامات بودند و توانمندی خوبی در این حوزه به نمایش گذاشتند، سازمان مدیریت پسماند، سازمان  آتش نشانی، سازمان بهشت زهرا (س)، سازمان زیباسازی، معاونت حمل و نقل و ترافیک، شرکت اتوبوسرانی، سازمان تاکسیرانی، شرکت مترو، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، سازمان فرهنگی و هنری، سازمان بسیج، مرکز فعالیت های دینی، شرکت شهر سالم، مناطق ۶، ۴،۵،۱۳ و همه افرادی که در این مراسم عظیم حضور فعال و تاثیرگذار داشتند. از حراست و سازمان بازرسی شهرداری که همیشه کمک حال هستند و با درایت خود کمک به مدیر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن