شورای شهرصفحه اصلی

کاهش ۵۰ درصدی تخلفات با برگزاری الکترونیکی انتخابات شورایاری ها

برگزاری الکترونیکی انتخابات شورایاری حدود ۵۰درصد، تخلفات احتمالی این حوزه را کاهش می‌دهد.

به گزارش شوراآنلاین، محمد سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در سخنان پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر ضمن تشکر از مجموعه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات شورایاری‌ها اظهار داشت: طی چند روز گذشته که در گردهمایی‌های کاندیداهای مناطق حضور داشتم، شاهد برنامه‌ریزی‌های خوبی در این حوزه بودم و لازم می‌دانم از زحمات دست‌اندرکاران علی‌الخصوص ستاد هماهنگی شورایاری‌ها تشکر کنم.

سالاری با اشاره به الکترونیکی شدن رای‌گیری در انتخابات شورایاری‌ها بیان کرد: از آنجاییکه در دوره گذشته ریاست هیات نظارت بر انتخابات شورایاری‌ها را به‌عهده داشتم به‌خوبی می‌دانم که رای‌گیری‌های سنتی که در انتخابات معمول است، زمینه‌ساز مشکلات و چالش‌هایی در جریان انتخابات است اما الکترونیکی شدن آن حدود ۵۰درصد از زحمات مربوط به برگزاری انتخابات را کاهش می‌دهد و به همین میزان هم از انحرافات و تخلفات احتمالی جلوگیری می‌کند.

وی افزود: لازم می‌دانم از همینجا از ریاست شورای شهر تهران و همکاران دیگر از جمله آقایان الویری و مسجد جامعی و دوستان ستاد هماهنگی شورایاری‌ها که رایزنی‌های خوبی را برای برگزاری این انتخابات در روز جمعه انجام دادند، تشکر کنم، کما اینکه اخباری که در این زمینه منتشر شد، فضای انتخابات را جدی‌تر کرد. امیدواریم در انتخابات روز جمعه شاهد مشارکت بیشتر شهروندان نسبت به دوره‌های گذشته باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن