شورای شهر

ایجاد پایانه ویژه معلولان و جانبازان در شهر تهران

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علی صابری در جریان یکصد و نود و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به ایجاد پایانه ویژه معلولان و جانبازان در شهر تهران، اظهارداشت: این افتخار بزرگی است که نصیب مدیریت شهری شده است که البته باید برای توسعه کمی و کیفی آن نیز اقداماتی صورت بگیرد.

صابری با اشاره به فعالیت شتاب مناسب‌سازی و معابر شهری در تهران، خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی از سوی این ستاد صورت گرفته است و به نظر می‌رسد با توجه به فعالیت این ستاد نمی‌تواند تحت پوشش هیچ معاونتی قرار بگیرد چرا که این ستاد بیشتر جنبه نظارتی دارد و بایستی به صورت فرابخشی باشد که البته این موضوع نیاز به مصوبه شورای شهر تهران دارد.

صابری همچنین با اشاره به انتخاب ۳ مشاور از سوی شهردار تهران برای دسترسی به شهر دسترس‌پذیر از جامعه معلولان، خاطرنشان کرد: این اقدام خوب و پسندیده‌ای است که شورای اسلامی شهر تهران مشاورانی را برای دستیابی به شهر دسترس‌پذیر از میان NGO ها برگزیند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: NGOهای بسیاری هستند که قادر به فعالیت در بخش مدیریت شهری هستند و بدون دریافت هزینه‌ای، مشاوره‌های لازم را ارائه می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن