شورای شهر

شاکر: شانس چمران بیشتر از مسجد جامعی است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:فردا انتخابات خوبی را شاهد خواهیم بود و امیدوارم تا بهترین گزینه انتخاب شود و ریاست شورا را بر عهده بگیرد.

عضو شورای شهر تهران در خصوص اینکه شانس کدام کاندیدا برای احراز کرسی ریاست بیشتر است،گفت: پیش بینی من این است که آقای چمران امسال هم برای دومین سال پیاپی رای بیاورد و به عنوان رئیس شورای شهر انتخاب شود. البته این دلیلی بر این نیست که کاندیدای دوم شایستگی ریاست را نداشته باشد اما آقای چمران خصوصیات بارزی دارد که به راحتی نمی توان از کنار آن ها گذشت.

شاکری ادامه داد:یکی از بارزترین خصوصیات آقای چمران رشته تحصیلی مرتبط ایشان با مدیرت است. ایشان در رشته شهرسازی و معماری بوده اند و همین کمک می کند تا ریشه ای تر به مشکلات شهر فکر کند و در صدد برطرف کردن آن باشد. علاوه بر این اهل سیاست و جناح بندی نیستند و سعی دارند تا بر فضای شورای شهر آرامش نسبی حاکم باشد. قطعا فردی با چنین خصوصیاتی می تواند در کارش موفق باشد.

شاکری در خصوص اینکه آیا به غیر از چمران عضوی از اصولگرا ها برای کاندیدای هیئت رئیسه اعلام آمادگی کرده است یا خیر گفت:هنوز هیچ عضوی از اصولگراها برای کاندیدای هیئت رئیسه اعلام آمادگی نکرده است اما فکر می کنم اصلاح طلبان به غیر از اقای مسجد جامعی که به عنوان ریاست شورا قرار است کاندید شود اعضای هیئت رئیسه خودشان را هم معلوم کرده اند.

شاکری ادامه داد:قرار بر این شده است که  اگر آقای مسجد جامعی ریاست شورا را برعهده بگیرد  آقای حکیمی پور به عنوان نایب رئیس،آقایان تندگویان و شجاع پوریان به عنوان منشی و آقای دوستی هم به عنوان سخنگو در هیئت رئیسه حضور پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن