اجتماعی و فرهنگی

معتادان کارتن‌خواب مشکل اصلی پلیس و دغدغه مردم است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: سومین مرحله طرح برخورد با خرده‌فروشان در سطح تهران بزرگ اجرایی شد و در طول دو هفته گذشته، در مجموع ۳۶۰ نفر خرده‌فروش دستگیر شدند.

 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ به انجام عملیات دیشب پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اشاره و تصریح کرد:‌ در عملیات دیشب ۹۰ نفر به همراه ۱۰۰ کیلو مواد مخدر و ۱۲۱ هزار عدد قرص ترامادول دستگیر شدند؛ قرص‌های ترامادول به صورت قاچاق وارد کشور شده بود و پلیس مبارزه با مواد مخدر، آن را کشف و ضبط کردند.
 
وی به کشف یک و نیم تن انواع مواد مخدر در تهران از اول امسال تاکنون خبر داد و گفت:‌ این طرح همچنان ادامه دارد، اما مشکل اصلی ما معتادین کارتن خواب در سطح شهر تهران هستند، این موضوع هم دغدغه مردم و هم دغدغه پلیس است.
 
این مقام ارشد انتظامی با انتقاد از مسئولان به دلیل عدم تأمین کمپ مناسب برای جمع‌آوری معتادان، تصریح کرد: تقریباً در بهمن‌ماه اعلام شد که تعدادی از کمپ‌ها آماده هستند ولی تا این ساعت خبری از آنها نشده است، چرا که عمده بحث ما معتادان کارتن‌خواب در سطح شهر هستند.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در ۹۰ درصد مصاحبه‌هایم اعلام کردم که کار ما همواره زیادتر می‌شود، چرا که بعضی از این افراد را برای چندمین بار دستگیر می‌کنیم، چرا که کمپ ایجاد نشده است.
 
وی گفت: ۳۵ پاتوق را تاکنون شناسایی و پاکسازی کرده‌ایم، اما چون کمپ ایجاد نکرده‌اند باید با فروشندگان برخورد کنیم و مردم مطمئن باشند که پلیس در برخورد جمع‌آوری فروشندگان و معتادان همواره تلاش خواهد کرد.
 
وی به بحث سرقت پرداخت و خاطرنشان کرد:‌ سرقت تا این لحظه ۱۳ درصد کاهش داشته و این وضعیت خوبی را نشان می‌دهد؛ البته ما گشتی‌های خود را افزایش داده‌ایم تا مردم امنیت خوبی را شاهد باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا