اجتماعی و فرهنگی

پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز اولویت استانداری در سال جدید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سیدحسین هاشمی در نشست با معاونین، مدیران‌کل و کارشناسان حوزه‌های سیاسی و امنیتی استانداری تهران ضمن تبریک سال جدید بر اهمیت افزایش تلاش و همت در سال جدید تاکید کرد و گفت:‌استانداری تهران در استانی با بیش از ۱۳ میلیون نفر جمعیت به عنوان دستگاهی هماهنگ کننده وظایف گسترده ای به عهده دارد که وظیفه هریک از مسئولان و کارکنان را سنگین می کند.

 

وی با بیان اینکه استان تهران به عنوان پیشانی نظام شناخته می شود افزود: هر حرکتی در استانداری الگوی کشوری به خود می گیرد. از آن جمله فعالیت مرکز جذب سرمایه گذاری به عنوان پنجره ای واحد رامی توان نام برد که در کل کشور الگو قرار گرفت.

 

هاشمی بر راه اندازی دولت الکترونیک در استانداری تهران به منظور تسریع در انجام فعالیت ها اشاره کرد و گفت: با وجود مشکلاتی که با آن مواجه بودیم توانستیم از سال ۹۳ سربلند عبور کنیم و امیدواریم در سال جدید موفق تر از گذشته عمل کنیم و لازم است آنچه دولت از ما انتظار دارد محقق کنیم.

 

استاندار تهران در ادامه بر عملکرد مثبت استانداری در مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز در استان طی سال گذشته اشاره کرد و گفت:‌ اقدامات استانداری و دستگاه ها در مبارزه با ساخت و سازهای غیر مجاز و تخریب ۲ هزار و ۵۰۰ سازه غیرمجاز به گونه ای شفاف انجام شد تا جایی که مورد توجه دولت و دفتر مقام معظم رهبری قرار گرفت. پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز اولویت استانداری است که با همکاری دستگاه ها تا ۹۰ درصد عملی شده است.

 

وی ادامه داد: در بخش توسعه عمرانی در استان اقدامات مطلوبی انجام شده است و با وجود آنکه هر پروژه حداقل به ۳ تا ۴ سال زمان نیاز دارد مصوبات خوبی در این زمینه داشته ایم.

 

به گزارش ایسنا -به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، استاندار تهران در جمع مدیران و کارکنان استانداری تهران، مذاکرات هسته ای را نشان از عزت و سربلندی کشور دانست و گفت:‌ استقبال همه کشورها به جز رژیم اشغالگر قدس از تفاهم انجام شده نشان از قدرتمندی کشورمان با رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن