مدیریت شهری

حضور چشمگیر شهروندان در غرفه های تفریحی – ورزشی

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، ویژه برنامه تابستان شادستان که از ابتدای فصل تابستان هر هفته در یکی از مناطق ۲۲ گانه پایتخت برگزار می شود، امروز ۱۹ مردادماه با حضور چشمگیر شهروندان در بوستان نرگس منطقه ۲۱ اجرا شد.

صبح با نشاط خانوادگی با تفریحات ورزشی

دارت فوتبالی یکی از غرفه های شلوغ و پر طرفدار در بوستان نرگس بود؛ تمام اعضای خانواده با شوت کردن توپ برای خود امتیاز ثبت کردند و باهم به رقابت پرداختند.
والیبال و بسکتبال خیابانی هم توانست بسیاری از کودکان و نوجوانان را جذب خود کند.
کمی آن طرف تر خانواده های تهرانی رقابت حساس قوی ترین مردان پایتخت را تماشا و هرکدام ورزشکار مورد نظر خویش را تشویق می کردند.
مهارتهای پایه هم برای خردسالان پیش بینی شده بود که کودکان در رشته های مختلف مانند طناب بازی و هولاهوپ مشغول بازی و تفریح شدند.
تنیس روی میز، فوتبال دستی و اسکیت هم فضایی شاد را برای یک رقابت ورزشی خانوادگی در بوستان نرگس ایجاد کرد.
نوای دلنشین ضرب مرشد در کنار اجرای حرکات ورزش زورخانه ای از سوی باستانی کاران هم بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

تجلیل از خانواده شهدا

خانواده های تهرانی در کنار تفریح و ورزش از کسانی که موجب آرامش این روزها در ایران هستند، غافل نشدند و در کنار مدیران شهری به تکریم خانواده معظم شهدا پرداختند.
شهردار منطقه ۲۱ و رییس سازمان ورزش شهرداری از خانواده گرانقدر و معزز شهید ارغوانی تجلیل کردند.

حضور هنرمندان و ورزشکاران

"شکوه" و "عصری " هنرمندان مردمی کشورمان با یک اجرای شاد و تقلید صدا اوقاتی شاد را برای حاضران فراهم ساختند.
لطیفی، درخشان و مومنی از جمله پیشکسوتان ورزشی کشور در این برنامه در کنار مردم بودند.

غنی سازی اوقات فراغت با برنامه تابستان شادستان

رحمانی شهردار  منطقه ۲۱در تشریح برنامه های اوقات فراغت تابستانه در این منطقه  گفت: "جشنواره تابستان شادستان" در محورهای سبک زندگی و با تاکید بر غنی سازی و غنای محتوایی در برنامه های اوقات فراغت شهروندان با بهره گیری از ظرفیت های محله ای با رویکردهای اخلاق مداری، محله گرایی، خانواده محوری، هویت افزایی و تقویت وحدت ملی اجرا خواهد شد.

گفتنی است، رحمانی شهردار و معینی معاون اجتماعی و فرهنگی ۲۱و مدیران ورزش این منطقه، حسنی رییس، میرزایی معاون ورزش بانوان و دستگردی، رییس اداره تفریحات سازمان ورزش شهرداری تهران در برنامه تابستان شادستان منطقه ۲۱حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن