مدیریت شهری

جزئیات تیراندازی به آتش نشانان پایتخت در شب چهارشنبه سوری

به گزارش شورا‌آنلاین، سرهنگ فرزاد تاجره سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ساعت ۲۲:۲۰ شب گذشته به ماموران کلانتری ۱۹۰  مجیدیه اعلام شد دو نفر آتش نشان در ایستگاه آتش نشانی شماره ۲۳ واقع در خیابان استاد حسن بنا میدان سرباز از ناحیه پا و کمر مورد اصابت ساچمه قرار گرفتند.

وی افزود: رئیس کلانتری به همراه تیم عملیات کلانتری سریعا در محل حاضر شدند و حین بررسی های میدانی ماموران متوجه مردی ۵۰  ساله شدند که از طبقه دوم ساختمان روبروی آتش نشانی به صورت مشکوکی نظاره گر ماجرا بود. 

سرهنگ تاجره ادامه داد:با فراخواندن این مرد بیان داشت به همراه همسایه واحد کناری خود با اسلحه دولول ساچمه زنی به جلوی ساختمان آمدیم و اول خودم دو تیر هوایی زدم و بعد از من مرد همسایه ۴۴ ساله اسلحه را  گرفت و دو تیر مستقیم شلیک کرد که ناگهان ترسید و از محل حادثه با اسلحه متواری شد و نمی دانم به کجا رفت. 

وی خاطرنشان کرد:متعاقبا با اخذ دستور مقام قضائی ماموران به منزل نفر متواری وارد شدند. در بررسی از منزل یک قبضه  اسلحه بادی و یک قمه کشف کردند. ضمنا چهار پوکه از نوع ساچمه ای نیز در جلوی ساختمان یافت شد. 

سرهنگ تاجره گفت:متهمان در تحقیقات اولیه بیان داشتند قصد تیراندازی به ماموران آتش نشان را نداشتند و به خاطر امتحان کردن سلاح چند تیر زدند چراکه از آن قبلا استفاده نکرده بودند که تیرها به خطا رفت و به آنان اصابت کرد.

تحقیقات تکمیلی تحت نظارت مقام محترم قضایی تحت رسیدگی است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن