مدیریت شهری

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه دو خبر داد: تکمیل و بهره برداری معابر احداثی سال ۹۶ در منطقه دو

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، امیرحسین حیدرنیا با بیان این مطلب گفت : ارتقای ظرفیت های عبور و مرور و تقویت کارکردهای کیفی بخش مهمی از فعالیت های زیر ساختی شهرداری تهران را تشکیل می دهد وشهر تهران بمنزله یک موجود زنده می باشد که هرگونه انسداد ونارسایی در رگهای شهرمشکلات جدی ایجاد و باعث اختلال در رفت و آمد شهروندان می گردد.

وی گفت : با توجه به عدم تکمیل تعدادی از معابر سواره رو منطقه دو در ۶ ماهه اول سال ۹۶ ، بدین منظور اجرای عملیات ابنیه و سیویل معابر و تقاطع های غیر همسطح به دنبال ایمنی تردد،روان سازی ترافیک،کاهش زمان توقف و صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا انجام شد. که با روان سازی ترافیک، شاهد کاهش چشمگیری در هزینه های پنهانی همچون هزینه های بهداشتی و درمانی، روحی و روانی، اجتماعی و اقتصادی را شاهد خواهیم بود.

درهمین راستا و به شرح ذیل برنامه احداث شامل :  خاکبرداری، زیرسازی و روسازی و جمع آوری آبهای سطحی معابر در دستور کار  حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه  قرار گرفت و به بهره برداری رسید.

۱-احداث خیابان تربیت  شامل خاکبرداری، زیرسازی، روسازی واقع در اتوبان اشرفی اصفهانی، خیابان بیدکی، خیابان تربیت به مساحت ۱۱۳۰ مترمربع
۲-کوچه الوند یکم شامل خاکبرداری ، زیرسازی ، روسازی واقع در مرزداران، خیابان ابراهیمی به مساحت  500متر مربع
۳-خیابان نعمتی شامل خاکبرداری ، زیرسازی روسازی واقع در اتوبان اشرفی اصفهانی، خیابان صفاریان به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع
۴-احداث رینگ دور مسجد الزهرا(س) واقع در خیابان سوده شامل خاکبرداری، زیرسازی ،روسازی به مساحت ۵۲۰۰ متر مربع
۵-خیابان صبا واقع در اتوبان اشرفی اصفهانی، خیابان قموشی  ، بلوار عربشاهی به مساحت ۹۰۰متر مربع لازم به توضیح است در این خیابان فقط عملیات خاکبرداری و زیرسازی انجام گردیده است و بزودی عملیات آسفالت اقدام خواهد شد.
۶-تعریض تقاطع غیر همسطح (پل کوهستان) تقاطع اتوبان یادگار امام(ره) شامل کلیه عملیات خاکبرداری ،تخریب،اجرای شمع و ستون و تکیه گاه ها و عرشه ورمپ و لوپها به همراه جمع آوری آبهای سطحی به مساحت ۴۳۰۰ متر مربع
۷-احداث خیابان فاتحان واقع در میدان بهرود خیابان عابدی شامل خاکبرداری، زیرسازی ، روسازی  به مساحت ۳۱۰۰ مترمربع
۸-احداث بلوار ذبیحی خیابان دنا شامل خاکبرداری، زیرسازی ، روسازی به مساحت ۹۰۰ متر مربع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا