ورزشی

واکنش جالب ویسی به صحبت های اخیر ترامپ!

به گزارش شورا‌آنلاین، عبدالله ویسی در خصوص دیدار مقابل پرسپولیس و شکست مقابل  این تیم،‌ اظهار داشت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم، دو هفته بسیار خوب قبل از دیدار با پرسپولیس داشتیم در بازی با پرسپولیس موقعیت‌های خوبی داشتم که می‌توانستیم به گل برسیم اما متأسفانه نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. وقتی که گل اول را دریافت کردیم تیم ما از هم پاشید.مثل بازی با ذوب‌آ‌هن که بازیکنان تمرکز خود را از دست دادند، ۲ گل پشت سر هم خوردیم، اوضاع احوال بر وفق مراد ما نبود. یک مقدار از لحاظ ذهنی تمرکز کافی را نداشتیم از دقیقه ۱۵ تا ۳۰ سه گل دریافت کردیم. خوشبختانه گلی که به پرسپولیس زدیم می‌توانستیم به بازی برگردیم. از لحاظ روحی و روانی بعد از گل تیم ما شرایط مناسبی را به دست آورد. وقتی که ۱۰ نفره شدیم ما بهتر از پرسپولیس بودیم. فضاها را بسته بودیم در نیمه دوم موقعیت‌های خوبی به پرسپولیس ندادیم باز هم می‌توانستیم به گل برسیم اما متأسفانه نشد. در کل پرسپولیس از ما بهتر ظاهر شد و به نظرم لیاقت این پیروزی را داشت. تبریک می‌گویم به کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس یک تیم باصلابت و منضبطی هستند. ما مقابل این تیم بد بازی نکردیم ولی متأسفانه بازی را واگذار کردیم.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند با این روند نتیجه مقابل الهلال را در جام باشگاه‌های آسیا جبران کند یا خیر، اظهار داشت: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، می‌شود کارهای بزرگی انجام داد، اگر بگویند پرسپولیس با اینکه نتیجه رفت را واگذار کرده اوت شده پس دیگر الهلال به بازی برگشت نمی‌آید باید بازی را به نفع الهلال دانست، اما وقتی این بازی قرار است برگزار شود، برای همین جذابیت‌هایی در فوتبال  وجود دارد که پرسپولیس در مقابلالهلال در بازی برگشت به میدان می‌رود و قرار است با این تیم رقابت کند و ما ایمان داریم که با دعای خیر مردم و با توجه به انگیزه‌ای که در بچه‌ها و بازیکنان پرسپولیس وجود دارد و با نظمی که کادر فنی و مدیریت این باشگاه دارد ان‌شاءالله بتواند نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران باشند و از این مرحله صعود کنند. کار بسیار سخت و دشواری دارند ولی نمی‌شود گفت که نمی‌شود، هیچ چیز غیرممکن نیست.

وی در خصوص اینکه در حال حاضر در جدول رتبه پانزدهم را در اختیار دارید ، آیا می‌توانید این نتیجه را جبران کنید اظهار داشت: اگر نخواهم دروغ بگویم واقعاً شرایط تیم خاص و ویژه است چه از نظر روحی و روانی و چه از نظر پشتیبانی و مالی، در هر صورت تیم ما شرایط خوبی ندارد و ۲۰ نفر از این تیم جدا شدند کسی به تیم ما نمی‌توانست اضافه شود، بازیکنان خوب و به نام ایران به تیم ما نمی‌آمدند با توجه به مشکلاتی که داشتیم. با توجه به بدهی که از قبل به یکسری از بازیکن‌ها باشگاه استقلال خوزستان داشت، نتوانستیم بازیکنان مدنظر خود را جذب کنیم و سعی کردیم بازیکنان کم‌نام جوان و باانگیزه را به تیم بیاوریم. برای مثال وقتی شاگردی یک مغازه تغییر می‌کند ممکن است ۱۰ روز تا ۲۰ روز طول بکشد تا طبقه‌بندی کردن وسایل را یاد بگیرد تا بداند کدام وسایل در کجا قرار دارد.  20 نفر از بازیکنان اصلی ما از تیم جدا شدند و در حال حاضر شاید بگویم ۱۰ یا ۱۱ نفر از بازیکنان ما تا حالا در لیگ برتر بازی نکردند، اما آینده بسیار خوب و درخشانی داریم به شرطی که از لحاظ مدیریتی شرایط بهتر شود. ایمان دارم به این تیم، در گذشته این تیم پایین جدول بود اما با تلاش توانستیم به شرایط خوبی برسیم  و ما توانستیم دو سال بعد از آن شرایط سخت قهرمان شویم، امیدواریم با تلاشی که مسئولین می‌کنند تیم ما از لحاظ روحی و مالی شرایط بسیار خوبی به دست بیاورد و امیدوارم که به لیگ برگردیم. 

وی در خصوص اینکه آیا این مشکل مالی تیم شما و بحث اسپانسر تیم شما با وجود مدیریت جدید آیا حل شده است یا خیر، اظهار داشت: نه، متأسفانه هنوز هیچ چیز مشخص نیست، خدا شاهد است که از خرداد سال جاری تا به امروز بیش از ۵۰ سفر از اهواز به تهران داشتم برای حل مسائل مالی و با توجه به این شرایط هیچ وقت تمرکز کافی روی تیم خودم را نداشتم.

وی در ادامه افزود: با توجه به ارتباطی که با اسپانسرهای تیم داریم، خودم به شخصه پیگیر کارها هستم در حال صحبت کردن با مدیران و مسئولین هستم که هر چه زودتر این مشکل حل  شود، به هر حال تمرکز کافی بر روی تیم خودم را ندارم. با توجه به اینکه تیمم در این هفته بازی دارد باید به تهران سفر کنم و به مباحث مالی و بحث اسپانسر بپردازم. امیدوارم که بتوانیم این مشکل را هر چه زودتر حل کنیم چون مردم خوزستان لیاقت دارند که دو تیم در لیگ برتر داشته باشند و الان در شأن استقلال خوزستان نیست که در این جایگاه قرار داشته باشیم با توجه به اینکه در خوزستان کارخانه و شرکت‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانند خیلی به این تیم کمک کنند تا از لحاظ مالی شرایط خوبی را به دست بیاورند. 

وی در خصوص اینکه یکی از مشکلات اصلی تیم استقلال خوزستان در بخش دفاعی است که در بازی‌هایی که انجام شده گل‌های زیادی دریافت کرده‌اید و احساس می‌کنید این مشکل از کجا نشأت می‌گیرد و آیا می‌توانید این مشکل را برطرف کنید، گفت:‌این مسئله باز برمی‌گردد به شرایط و حال و هوای روحی و روانی تیم، وقتی که تیم یک گل دریافت می‌کند بچه‌ها از لحاظ روحی ضعیف می‌شوند و ممکن است که گل‌های بیشتری دریافت کنیم و چون ترس از باختن دارند این ترس باعث می‌شود که تمرکز کافی را نداشته باشند و باعث شود که گل‌های بیشتری دریافت کنند ولی اگر ما به بُرد در بازی‌های لیگ دست پیدا کنیم مطمئناً از این شرایط جدا خواهیم شد و به روزهای خوب خودمان باز خواهیم گشت. متأسفانه خودمان در حال درجا زدن هستیم، باید هر چه زودتر از این مشکلات جدا شویم تا بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.وقتی سفری به یکی از کشورهای اروپایی داشتم و با بعضی از کارشناسان و پیشکسوتان بزرگ فوتبال جهان صحبت کردم اظهار داشتند ۵۶ درصد مباحث روحی و روانی، ۴۴ درصد مسائل فنی، این نشان می‌دهد که چقدر مسائل روحی روانی مهم است. شرایط روحی روانی در تیم ما صفر است، حتی قرار نبود امروز هم تمرین کنند، اما من از بچه‌ها خواستم که تمریناتشان ادامه دهند تا بتوانیم در لیگ نتایجی در شأن مردم خوزستان کسب کنیم، متأسفانه اوضاع احوال تیم ما خوب نیست. 

وی در ادامه در خصوص اینکه چرا بیشتر باشگاه‌های ایران شرایط  خوبی ندارند و چرا فوتبال ایران اسم حرفه‌ای را یدک می‌کشد اظهار داشت: متأسفانه روز به روز فوتبال ما شرایط بدتر خواهد شد وقتی یک تیم قهرمان لیگ می‌شود ولی در حال حاضر یک نفر از آن بازیکنان که با تیم قهرمان شدن را در اختیار ندارند چه می‌شود کرد. تیم استقلال خوزستان واقعاً یک تیم قهرمان بود تیمی که با بازیکنانی از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمده بودند توانست کار بزرگی را انجام بدهد. آن تیم که با تلاش و زحمت به قهرمانی در لیگ برتر رسیدند در حال حاضر از هم پاشیده شد. در حال حاضر این بازیکنان به بیشتر تیم‌های لیگ برتری رفتند شما تیم‌هایی مثل پارس جنوبی‌جم، و فولاد خوزستان، سایپا تهران را نگاه کنید متوجه می‌شوید آن زمان در تیم استقلال خوزستان حضور داشتند ولی در حال حاضر در این تیم نیستند چرا باید این بلا سر یک تیم قهرمان آورده شود.

وی در خصوص اینکه وقتی از اصفهان به خوزستان آمدید و نتوانستید آن زمان در سپاهان موفق شوید فکر می‌کنید چه دلایلی باعث شد که در سپاهان موفق نشوید،‌گفت: من در زمان موفق بودم آن تیم را زمانی که دست من سپردند در جایگاه یازدهم جدول لیگ برتر قرار داشت.  ما بازی‌های خوبی انجام دادیم و به رتبه خوبی در جدول رسیدیم با توجه به بودجه‌ای که در اختیار داشتیم و تیم را بستیم می‌توانستیم امتیازهای خوبی را بگیریم و صدر جدول باشیم. ما می‌توانستیم سهمیه آسیا را کسب کنیم ولی یکسری آقایان دیدند که اگر من در سپاهان موفق شوم احتمال اینکه محبوب بشوم خیلی زیاد است برای همین کاری کردند که از این تیم جدا شوم. خدا شاهد است که نمی‌خواستم از استقلال خوزستان جدا شوم و به سپاهان بروم، اما مسئولین خوزستان من را مجاب کردند که از این تیم جدا شوم و به من گفتند که شرایط خوبی نداریم، امکانات نداریم، بارها این را به من گفتند که من از این تیم جدا شوم و هیچ یک از مدیران صحبت نکردند که ویسی در این تیم بمان و شرایط را برایت مهیا می‌کنیم همه به دنبال این بودند که من از این تیم جدا شوم، ولی الان که شرایط تیم نامناسب است به من گفتند بیا و من هم مثل یک رباط آمدم تا به این تیم خدمت کنم اما متأسفانه یکسری افراد معتقدند که من برای پول به تیم استقلال خوزستان آمدم. نمی‌دانند که این تیم چقدر مشکلات دارد. 

وی در پایان در خصوص اظهارات ترامپ اظهار داشت:‌ اگر بخواهم با خود ترامپ صحبت کنم می‌گویم آمریکا مثل بنگلادش است، آمریکا از نظر ما بنگلادش است ولی من نمی‌خواهم این را بگویم این یک اسمی است که می‌توانم بگذارم. با توجه به اینکه همه می‌دانند سازمان ملل و کسانی که در سیاست دست به قلم هستند و اطلاعات کافی دارند می‌دانند که خلیج، خلیج فارس است. وقتی یک فردی دیوانه‌بازی می‌کند و می‌گوید خلیج عرب خب این کلمه و این اظهارنظر بسیار خنده‌دار و جالب است. نه تنها مردم خوزستان بلکه ایران و تمام مردم جهان که از  حقوق بشر اطلاعات کافی دارند، این حرف هارا قبول نمی کنند و از وقتی که ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا شده است کارهای جالبی انجام داد که تمام دنیا به وی خندیده‌اند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا