ورزشی

جهانبخش: مقابل سوریه ۳ امتیاز بدون گل خورده می‌خواهیم

به گزارش شورا‌آنلاین، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بعد از تساوی بدون گل برابر کره جنوبی اکنون خودش را آماده بازی آخر انتخابی جام جهانی برابر سوریه می‌کند که قرار است سه‌شنبه برگزار شود.

علیرضا جهانبخش یکی از بازیکنان موثر تیم ملی ایران برابر کره جنوبی در رابطه با کسب یک امتیاز از این دیدار، گفت‌: می‌دانستیم که کره جنوبی با ۱۰۰ درصد توان جلوی ما حاضر می‌شود، چون ۶۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند و به همین خاطر کره جنوبی مجبور بود به خاطر شرایطی که دارد فوتبال هجومی را در دستور کار خود قرار دهد. به همین دلیل می دانستیم که بازی سختی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی داریم، ولی سعی کردیم تمرکزمان را حفظ کنیم و با انجام فوتبال هماهنگ روی ضد حملات به حریف ضربه وارد کنیم. من فکر می‌کنم که در نیمه نخست به خوبی این کار را انجام دادیم.

جهانبخش ‌اضافه کرد: در شروع نیمه دوم متاسفانه یکی از بازیکنان ما اخراج شد و بعد از آن بازی برای ما سخت شد. فشار زیادی روی ما وجود داشت، ولی در نهایت آن چه که اهمیت دارد این است که گل نخوردیم و بازی با تساوی به پایان رسید.

در بازی تیم‌های ‌ملی فوتبال ایران و کره جنوبی سردار آزمون به دلیل محرومیت حاضر نبود و مهدی طارمی از روی نیمکت ذخیره‌ها بازی را دنبال کرد. تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هم اکنون خودش را آماده بازی با سوریه می‌کند که قرار است سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار ‌شود.

لژیونر فوتبال ایران درباره عملکرد دفاعی این تیم که زبانزد شده است، گفت‌: یکی از مهم‌ترین کارهای ما در تیم‌ ‌ملی کارهای گروهی است. این کارها چه در دفاع و چه در حمله مورد توجه قرار می‌گیرد. ما در زمینه کارهای دفاعی کاملا خوب بودیم. کسب یک امتیاز و آن هم با یک بازیکن کمتر در مقابل ۶۰ هزار تماشاگر کافی است. خوشبختانه هدفمان این بود که دروازه‌مان باز نشود و ما نیز به این هدف دست پیدا کردیم.

هافبک تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در پایان صحبت‌های خود درباره بازی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه، ‌اضافه کرد: بازی بعدی ما با سوریه است و آنها نیز هنوز شانسی برای حضور در جام جهانی را دارند، بازی سختی خواهد بود چون حریف ۱۰۰ درصد توانش را به کار خواهد بست، ولی ما در خانه بازی می‌کنیم و همیشه در خانه نیز عملکرد خوبی داشته‌ایم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بدون گل خورده سه امتیاز این بازی را در مقابل هواداران‌مان کسب کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن