اجتماعی و فرهنگی

واکنش معاون قالیباف به موضوع استخدام های دقیقه نودی در شهرداری

به گزارش شورا‌آنلاین، ناصر امانی، معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران درباره ادعاهای  برخی از اعضای شورای شهر تهران  مبنی بر استخدام ها در روزهای آخر شهرداری تهران اظهارداشت:  در روزهای اخیر به منظور شفاف سازی در بخش عمرانی تعدادی از کارکنان که از بودجه عمرانی حقوق خود را دریافت می‌کردند تبدیل وضعیت شدند .

وی افزود: شورای شهر طبق مصوبه‌ای هزینه ی حقوق این کارکنان را از هزینه‌های عمرانی جدا  کرده و به هزینه های جاری اضافه کرده است.

امانی بیان کرد: با توجه به مصوبه شورای شهر تهران  جهت شفاف سازی این کارکنان که حدود ۶۰۰۰ نفر هستند با قرار داد جدیدی به شرکت هادیان وابسته به شهرداری تهران منتقل شدند.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت : تمام این افراد در سال‌های گذشته در بخش عمرانی شهرداری تهران  فعالیت می‌کردند و با سابقه چند ساله در این ارگان به بخش نیروی انسانی شهرداری، شرکت هادیان شهرمنتقل شدند.

وی تصریح کرد: طبیعتا جهت تبدیل وضعیت این کارکنان باید این افراد با شرکت وابسته به شهرداری تهران قرار منعقد می‌کردند که هادیان شهر نیز یک شرکت کاملا وابسته به شهرداری تهران  است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن