شورای شهر

چمران: به اصل انتخابات نباید خدشه ای وارد شود/ نگاهی به نتیجه ی انتخابات نداریم اما قانون باید اجرا شود

به گزارش شورا‌آنلاین،  مهدی چمران در سیصد و چهل و هشتمین جلسه شورا گفت: همانطور که هیات نظارت مجلس و فرمانداری وعده داده بودند قرار است امروز ۱۰ درصد بازشماری صندوق های اخذ رای آغاز شود. 
وی ادامه داد: ما هیچ نگاهی به نتیجه نداریم اما همواره تاکیدمان بر این بوده که به اصل انتخابات خدشه ای وارد نشود و تنها مر قانون اجرا شود. 

چمران در ادامه سخنان خود با اشاره به سالروز افتتاح اولین دوره مجلس شورای اسلامی گفت : ۷ خرداد سالروز افتتاح اولین دوره مجلس شورای اسلامی بعد از انقلاب است.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب مجلس شورای ملی یک مجلس تشریفاتی بود و به نوعی بود و نبودش برای کسی فرق نمی کرد، اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با اصرار حضرت امام (ره) مجلس شورای اسلامی تشکیل شد و جای شورای عالی انقلاب را گرفت. 
چمران ابراز امیدواری کرد مجلس شورای اسلامی همواره در جایگاه واقعی خود باشد همانطور که تاکنون مایه فخر و مباهات جمهوری اسلامی ایران بوده است . 
چمران همچنین با اشاره به ۶ خرداد سالروز رحلت شیخ الرییس ابوعلی سینا گفت: ابو علی سینا پزشک ، فیلسوف و ریاضی دان بزرگ اسلامی که مایه افتخار ایرانیان بوده که بسیاری از کتب و نوشته های او به عنوان مراجع دانشگاهی در اروپا تدریس می شود. . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن