سیاسی

روحانی: کی مردم با آرد و نبات برای انتخابات تصمیم گرفته اند؟

به گزارش شورا‌آنلاین، این  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع هواداران خود در اردبیل تصریح کرد: امروز روز تصمیم ملت ایران در برابر همه آنهایی است که می خواستند ایران را در حصر و تحریم قرار دهند، امروز روز تصمیم ملت است در برابر کسانی که میخواهند ما را به سال ۹۱ برگردانند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران به عقب باز نمی‌گردد، یادآورشد: ملت ایران تسلیم شعارهای فریبکارانه شما نخواهد شد،شما فکر کردید با تبلیغات دروغین در اطراف شهرها و روستاها موفق می شوید، کی مردم با آرد و نبات برای انتخابات  تصمیم گرفته اند؟

روحانی تصریح کرد :ما نخواهیم گذاشت آنهایی که ۸ میلیارد دلار پول مردم را خوردند دوباره بر مردم مسلط شوند، این افراد امروز در ستادهایشان کار می کنند.

وی با یادآوری اینکه سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون پول ایران دست آمریکایی‌ها بود، گفت: بیایید جواب ملت ایران را بدهید، چرا اموال مردم را تاراج کردید،این پول با سودش الان ۷ میلیارد دلار است
چرا پول ملت ایران را به ملت برنگرنداندید؟شما که پول ملت ایران را در حلقوم دشمن گذاشتید، شما انقلابی هستید؟، شما طرف اصول و اصولگرایی هستید؟، شما که در طول قدرتتان نتوانستید یک ریال پول ملت را برگردانید بابد جواب دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا