شورای شهر

جزئیات شکایت پیرهادی از یک عضو شورا درباره پرونده املاک نجومی شهرداری

به گزارش شورا‌آنلاین، محسن پیرهادی عضو هیات رییسه شورای شهر تهران میز در این نشست با بیان اینکه طی سه سال و نیم فعالیت مشکلات تمامی محلات شهر تهران احصاء شد، گفت: در طول این مدت توانستیم با نامه‌نگاری با شهرداری و مجاب کردن آنها بسیاری از این مشکلات را حل کرده و به درخواست‌های مردم جامع عمل بپوشانیم.

وی همچنین بااشاره به شکایتش از یک عضو شورای شهر تهران که نامه سازمان بازرسی در مورد واگذاری املاک را در اختیار رسانه‌ها قرار داده و از وی به عنوان یکی از متخلفانی که ملک از شهرداری دریافت کرده، نام برده شده بود، نیز گفت: این فرد اتهامی بدون سند و مدارک به صورت مجهول بیان کرده بود که من براساس حقوق شهروندی به دستگاه قضایی مراجعه و دادخواهی کردم اما پس از مدتی چند نفر از اعضای دیگر شورای شهر تهران به وساطت آمده و حتی قرار بود که این عضو که نامه را رسانه‌ای کرده در صحن علنی از من عذرخواهی کند اما حتی در جلسه نیز با وجود آنکه از وی دعوت شده بود، نیامد و حتی به کار خود نیز افتخار می‌کرد.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه مجبور شدیم به عنوان کار مقدماتی شکایتی را از این فرد تنظیم کنیم، گفت: شنیده‌ام که قوه قضاییه این فرد را خواسته و با قید وثیقه بیرون آمده است.

پیرهادی در عین حال گفت: ما به دادستانی نیز نامه نوشتیم که ادعای این فرد را بررسی کند و اگر ما متخلف بودیم با ما برخورد شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا