اجتماعی و فرهنگی

برقراری سریع مستمری آتش نشانان شهید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاینربیعی گفت: ما اسامی همه کسانی که در لیست تامین اجتماعی هستند را انتقال داده‌ایم که بتوانیم به سرعت بیمه بیماری آنها را برقرار کنیم.

ربیعی ادامه داد: همچنین به دلیل نزدیکی شب عید از بین رفتن بخشی از تولید و چرخه زندگی مردم، وجود اداره شده تامین اجتماعی در اختیار بانک رفاه قرار گرفته است تا طی چند روز آینده وام بسیار ارزان قیمتی برای افرادی که کارگران بیکار شده را به کار می‌گیرند، اختصاص می‌گیرد تا مشوقی برای آنها باشد.

وی افزود: به این منظور که کار اساسی‌تری انجام شود با استاندار صحبت کردیم تا محل موقتی آماده کنیم تا به عنوان مرکز تولید موقت در نظر گرفته شود. برای احیای تولید با صندوق کارآفرینی امید به منظور اعطای وام‌های خرد صحبت‌هایی داشته‌ایم و این مجموعه تدابیری بوده که برای کارگران در شب عید در نظر گرفته شده‌است.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به تقبل هزینه‌های تکمیلی درمان آتش نشانان آسیب دیده از سوی سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: مستمری آتش نشانان شهید از امروز بدون تشریفات اداری برقرار می‌شود و برای این امر ماموران ما به منزل آنان مراجعه می‌کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن