شورای شهر

خسارت های اقتصادی تحریم را می توان در زندگی مردم دید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین وی با اشاره به اینکه، در این فتنه دست هایی پشت پرده بود افزود: آنها برای فروپاشی برنامه ریزی کرده بودند. اعتراض به انتخابات چه ربطی به جمهوری اسلامی ایران دارد، انتخابات بهانه بود آنها می خواستند اصل نظام را نشانه بگیرند.

سروری تصریح کرد: عناصر داخلی و خارجی احساس می کردند که با دو قطبی کردن انتخابات می توانند مدل انقلاب مخملی را در ایران به راه بیندازند.

وی با اشاره به اینکه، انقلاب به صورت قدرتمند جلوی فتنه گران ایستاد گفت: اگر زمینه های کارآمدی را در درون کشور افزایش ندهیم و اگر زمینه های نفوذ را با افزایش توانمندی های عمومی بالا نبریم ، زمینه های نفوذ در کشور گسترش پیدا می کند.

این عضو کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران تصریح کرد:  دست دادن عناصر داخلی با فتنه گران خارجی یک شرکت سهامی از دشمنان خارجی – داخلی را رقم زد تا فرصت مشارکت ۸۵ درصدی در انتخابات به تهدید تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه، شهرداری رقم خسارت عمومی وارد شده از ماجرای فتنه را ۶۳ میلیارد تومان ارزیابی کرد گفت: فتنه۸۸ خسارت های اقتصادی به همراه داشت به طوری که  کشورهای خارجی در مبادلات تجاری با ایران دچار سستی شده بودند.

سروری با اشاره به اینکه، ابعاد خسارت های اقتصادی ناشی تحریم را می توان در زندگی مردم مشاهده کرد اظهار کرد:  اگر این اتفاقات نیفتاده بود دست جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات و مبادلات تجاری باز می شد.

وی با اشاره به اینکه، رکورد مشارکت۸۵ درصدی در انتخابات می توانست مناسبات کشور را افزایش دهد افزود: نباید زمینه های بسط و گسترش نفوذ را در کشور فراهم کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن