شورای شهر

ورود شورا به پرونده استخدام دوهزار کارمند دیپلمه در شهرداری/ متخلفان سلب استخدام می شوند

به گزارش شورا‌آنلاین،زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران، درخصوص استخدام های انجام شده در شهرداری تهران گفت: براساس گزارشی که شهردار تهران در صحن شورای شهر به عنوان سند تحویل و تحول ارائه کردند، ۱۳ هزار نیروی انسانی در پایان سال ۹۵ و اوایل سال۹۶ به سازمان شهرداری تهران اضافه شدند. 
 
وی افزود:در رابطه با همین امر نیز شهرداری تهران و به ویژه معاونت منابع انسانی شهرداری تهران در حال بررسی این مسئله هستند تا بدانند نیروهای جذب شده آیا به صورت قردادی جذب این سازمان شده اند یا به صورت رسمی و استخدامی.

صدراعظم نوری ادامه داد:تمامی اعضای شورا موظف به پیگیری هستند اما این پیگیری در وهله اول مبتنی بر ارائه گزارشات از جانب شهرداری است. خود شهرداری نیز به شدت نسبت به این موضوع حساس است و تمامی ساز و کارهای لازم را جهت پیگیری این موضوع به کار رسیدگی به موضوع می گیرد. 

وی در ادامه گفت:درحال حاضر شهرداری از ورود افراد جدید به این سازمان جلوگیری می کند چرا که تعداد نیروی انسانی در شهرداری بسیار بالاست به گونه ای که برای هرکار شاید ۴ نیروی انسانی وجود داشته باشد. شورا نیز با قاطعیت تمام از شهرداری خواسته تا هرچه زودتر به این موضوع رسیدگی شود. در صورت بروز تخلف اداری این مسئله از طریق محاکم قضایی پیگیری خواهد شد ودر این زمینه هیچگونه گذشت و چشم پوشی نخواهد شد.

صدراعظم نوری در خصوص ادعای اخیر رئیس حراست شهرداری گفت:درمورد نیروهای دیپلمه ای هم که استخدام شده اند، اگر این افراد پس از روشن شدن جزئیات پرونده شرایط احراز را نداشته باشند، قاعدتا لازم است به فعالیت خود در این زمینه ادامه ندهند.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. باســلام
    احتراما باتوجه به اینکه دربین پرســنل شرکتهای پیمانکاری که بعدازچندسال سابقه خدمت به قرارداداستخدامی شهرداری اضافه شدند افراد دیــپلـم هستد که کــارمند هستند که شرط حداقل عنوان شغلی کارمندی امروز حداقل مدرک لیســـانس است که خلاف مقررات است
    مثال
    منطقه یک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن