اجتماعی و فرهنگی

جزئیات آتش سوزی در سوله خودروها

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید جلال ملکی درباره جزییات مهار شعله های آتش، افزود: ساعت ۱۱:۳۸ روز جمعه وقوع یک مورد حریق به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیرات تنفسی به محل حادثه واقع در درکه، خیابان مفیدی اعزام کرد.

وی گفت: با حضور آتش نشانان در محل  حادثه مشخص شد آتش سوزی در یک سوله به مساحت تقریبی ۲۰۰ متر مربع رخ داده و داخل این سوله ، لوازم آهنگری، چندین کپسول گاز، علوفه، سه دستگاه سواری پژو ۲۰۶، موتور سیکلت و یک دستگاه موتور چهارچرخ قرار گرفته است.

ملکی با اعلام اینکه با وقوع این حادثه آتش سوزی  سه خودرو و موتورها کاملا دچار حریق شده بودند، ادامه داد: با توجه به وجود سیلندرهای گاز داخل سوله و احتمال وقوع انفجار آتش نشانان بلافاصله از چند جهت عملیات مهار شعله های آتش را در دستور کار قرار دادند و موفق شدند از سرایت آتش به قسمتی که در آن سوله ها قرار داشتند جلو گیری کنند.

وی گفت: خوشبختانه این حادثه تلفاتجانی نداشت. تنها زن و مردی جوان از ناحیه دست دچار سوختگی سطحی شدند که آتش نشانان آنها را به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران افزود: علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن