اجتماعی و فرهنگی

انفجار شدید خانه‌ای در بلوار پروین

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سیدجلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۹:۴۴ دوشنبه شب حادثه انفجار و آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۵۷ و گروه نجات ۱۰ را به محل حادثه واقع در بلوار پروین، خیابان ۲۰۰ شرقی اعزام کرد.

 

وی با بیان اینکه محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه هشت واحدی بود خاطرنشان کرد: در طبقه دوم این ساختمان یک واحد ۸۰ متری دچار انفجار شدید و آتش‌سوزی شد و شدت انفجار به حدی بود که سبب تخریب دیوارها، شکستن در و پنجره واحدهای مجاور و پرت شدن اشیاء به سطح خیابان شده بود.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این انفجار به واحدهای دیگر نیز خساراتی وارد کرد افزود: خوشبختانه هنگام پرتاب شدن اشیاء، کسی در خیابان حضور نداشت.

 

ملکی با اشاره به محبوس شدن مردی ۳۴ ساله درون این واحد اظهار کرد: آتش‌نشانان عملیات نجات و اطفاء حریق را به شکل همزمان آغاز کرده و یک گروه از آتش‌نشانان با مراجعه به محل حادثه مردی ۳۴ ساله را در حالی که شدیداً دچار سوختگی شده و در میان شعله‌های آتش محبوس شده بود، خارج کرده و برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس تحویل دادند.

 

ملکی با اشاره به اطفاء حریق از سوی آتش‌نشانان افزود: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۲۰:۵۸ به عملیات خود خاتمه دادند.

 

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت این حادثه پس از بررسی کارشناسان اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن