اجتماعی و فرهنگی

“شهروند” به شهرهای دیگر می‌رود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین قدرت‌الله گودرزی در رابطه با توسعه فروشگاه‌های شهروند گفت: در ۲۰ نقطه تهران مکان‌های مختلفی برای ایجاد فروشگاه‌های جدید مطرح شده است و علاوه بر آن نیز در سایر شهرها قدم‌هایی برای تاسیس فروشگاه شهروند برداشته شده است.

وی از آغاز عملیات تاسیس فروشگاه شهروند در شهرهای دیگر طی نیمه دوم سال جاری خبر داد و گفت: در این راستا اطلاعاتی از شورای شهر، شهرداری‌ها و بخش خصوصی در شهرهای متقاضی جمع‌اوری کرده ایم و براساس آن هر استانی که تقاضا کند، در اولویت ما برای این کار قرار می‌گیرد.

به گفته وی، استان‌های اصفهان، البرز، قم و فارس برای تاسیس فروشگاه شهروند متقاضی شد‌ه‌اند.

مدیرعامل فروشگاه شهروند همچنین در رابطه با عرضه میوه ارگانیک در فروشگاه‌ها اظهار کرد: در داخل فروشگاه‌های بیهقی و ایران زمین و در خارج از فروشگاه‌های بهبود و بوستان نیز مراکز عرضه محصولات ارگانیک وجود دارد که تحت نظارت فروشگاه شهروند است و کیفیت و قیمت آن روزانه کنترل و رصد می‌شود.

 

گودرزی با بیان اینکه محصولات آلوده به کود و سم در فروشگاه‌های شهروند ارائه نمی‌شود گفت: هر تولیدکننده محصولات ارگانیک که متقاضی عرضه محصولات خود در فروشگاه شهروند باشد، می‌توانند درخواست کند تا براساس شرایط خود این زمینه را برای فعالیت او فراهم کنیم اما درخصوص قیمت محصولات ارگانیک هر عرضه‌کننده‌ای که قیمت‌های خود را تقلیل داده باشد با او وارد همکاری خواهیم شد.

وی درخصوص موانع فروش مجازی محصولات شهروند گفت: موانعی برای این کار وجود ندارد و باید به سمتی برویم که اطلاع‌رسانی مردم به شکلی انجام شود که همگان بدانند با شرایط فعلی تهران، باید به سمت خرید مجازی پیش برویم و فروشگاه شهروند زیرساخت‌ها را پیش‌بینی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا