اجتماعی و فرهنگی

افتتاح نمایشگاه بین‌الملی تجهیزات پلیسی ۲۶ مهرماه

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سردار حسین اشتری جانشین فرمانده نیروی انتظامی در هفتمین نشست نیروی انتظامی با وابستگان نظامی و افسران رابط پلیس مستقر در تهران، اظهارداشت: همه ساله در جمهوری اسلامی ایران به مناسبت بزرگداشت مقام پلیس هفته‌ای در مهرماه به نام پلیس نامگذاری می‌شود که مبین اهداف اصلی، اجتماعی، آرامش مدنی و رسیدن به امنیت اجتماعی برای نیل به اهداف است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: بر همین اساس هر سال شعار ویژه‌ای برای این هفته انتخاب می‌شود که آن شعار محور عمل و سیاستهای ناجا در همان سال است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: امسال هفته ناجا با شعار پلیس تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار از هفته آینده آغاز می‌شود که در این هفته فرصت مناسبی برای ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های پلیس و تعامل با آحاد جامعه، سازمانها و مردم است.

وی گفت: ناجا همه‌ساله با هماهنگی ستاد کل برنامه‌ای برای وابستگان نظامی و افسران مقیم ایران برگزار می‌کند که هدف از این برنامه توسعه همکاری‌های فی‌مابین و آشنایی با قابلیت‌ها و توانمندی‌های پلیس ایران است.

سردار اشتری خطاب به وابستگان نظامی گفت: شما در تاریخ ۲۰ خردادماه از نمایشگاه انبار مواد مخدر و مرکز آموزش‌های سگ‌های مواداب بازدید کردید که در هر بخش کارشناسان مربوطه توضیحات لازم را ارائه دادند.

وی ادامه داد: نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی ۲۶ مهرماه افتتاح می‌شود.

وی با بیان بازدید افسران رابط پلیس از مرکز فوریت‌های ۱۱۰ گفت: مشاهده کردید که در کوتاهترین زمان ممکن تمام وقایع مربوط به پلیس در آن مرکز دیده می‌شود که بعد از دریافت با ارجاع نیرو، موارد بررسی می‌شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: امروز به واسطه گسترش جرائم در جهان بخصوص جرائم اینترنتی نیاز به همکاری بیش از پیش احساس می‌شود و امنیت جهانی جز با همکاری میسر نمی‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا