شورای شهر

واکنش متفاوت سالاری به پرونده مطالبات شهرداری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمد سالاری در دویست‌وشصت‌وپنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران، در تذکری درخصوص ارائه گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درخصوص میزان مطالبات شهرداری تهران از دولت گفت: امیدواریم در این حوزه کمیسیون برنامه و بودجه کار خود را به درستی پیش ببرد. فکر می‌کنم مهم‌ترین موضوعات شهرداری و شورا طرح موضوعات پیش‌روی به موضوع مطالبات است.

وی افزود: باید از طرح بحث‌هایی که خروجی ندارند و یا اجرایی نیستند و یا اجرا نمی‌شوند دوری کنیم. بعضا دغدغه‌هایی در کمیسیون‌ها مطرح می‌شوند که در مراحل بعدی پیگیری آنها مغفول می‌مانند.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران تاکید کرد: باید چنین موضوعاتی را در جلساتی مجزا مطرح کنیم اگرچه چالش‌هایی را به همراه داشته باشد. موضوع مطالبات شهرداری تهران از دولت باید مورد پیگیری قرار گیرد و قطعا طرح آن کار خوبی است. البته باید این گزارش توسط کمیسیون و اعضای شورا پیگیری شود و در حد یک گزارش باقی نماند.

سالاری با تاکید بر اینکه باید حسابرسان میزان بدهی دولت که در بودجه توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسده را نیز محاسبه کنند تا میزان بدهی دولت‌ها در بخشی که مجلس در بودجه تصویب کرده نیز به صورت مجزا مشخص شود.

رییس کمیسیون معماری و شه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا