اجتماعی و فرهنگی

ترافیک سنگین در محدوده نمایشگاه کتاب

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی کشور به خصوص غرب استان تهران و محدوده نمایشگاه شهر آفتاب، اظهار داشت: امروز بار ترافیکی بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب زیاد است و با توجه به ازدحام اتوبوس‌ها و وسایل نقلیه شخصی بار ترافیکی سنگینی را در ورودی نمایشگاه کتاب به طول یک کیلومتر شاهد هستیم.

وی گفت: البته ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در محل حضور داشته و نسبت به مدیریت ترافیک و روان‌سازی آن اقدامات لازم را انجام  می‌دهند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به وضعیت ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی کشور پرداخت و تصریح کرد: ترافیک در محور هراز محدوده پارک جنگلی آمل تا نارنجستان، محدوده شیرگاه تا زیراب در محور فیروزکوه و محور قزوین- رشت در محدوده توتکابن به رستم‌آباد نیز نیمه سنگین است.

این مقام ارشد راهوار ناجا اعلام کرد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج- چالوس از میدان امیرکبیر تا کیلومتر شماره ۴ در مسیر شمال به جنوب این محدوده از مرزن‌آباد تا دزدبن نیز نیمه‌سنگین اعلام شده است. وی خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن